cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   O KLUBIE   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Zobacz Temat
RetroTRAKTOR || Traktory Ursus, Zetor, Lanz, Stare Maszyny i Ciągniki Rolnicze... | MASZYNY ROLNICZE | MASZYNY KONNE
Autor Nowe nabytki
~Gumis
Użytkownik

Dodane dnia 17-02-2018 19:01
Witam Forumowiczów chciałbym pokazać nowe nabytki jakie ostatnio nabyłem razz pojechaliśmy z tatą po zgrabiarkę jak dla mnie a zwłaszcza dla mojego taty bardzo stara dodam że całość ma tylko 2,20 m długości jest malutka , a tu niespodzianka gospodarz zaprowadził nas na strych stodoły a tu takie cudo siewnik taczkowy eek Trzeba było kupować i to szybko . Pozdrawiamthumbs up

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Nowe nabytki
~grzegorz
Użytkownik

Dodane dnia 18-02-2018 22:12
A jak go zdjęliście przez to małe wejścieyummy ogólnie bardzo ciekawa ,a w szczególności wyjątkowo zachowana maszynka. Gratuluje zakupów.

Pozdrawiam Grzegorz.
~Gumis
Użytkownik

Dodane dnia 15-04-2018 21:33
Witam Wszystkich chciałbym przedstawić nowe eksponaty w naszej kolekcji , wczoraj zdobyliśmy wialnie Poznaniankę a dzisiaj śrutownik na kamieniach kamiennych dołkownik dwurzędowy konny nie ma go na zdjęciach i perełka w kolekcji kopaczka konna jakiej nigdy nie widziałem .Wyjechaliśmy o czwartej rano a wróciliśmy o jedenastej ale dla takich cudenek warto się pomęczyć wink.Pozdrawiam

Edytowane przez Gumis dnia 15-04-2018 21:36
^Ursus
Super Administrator

Dodane dnia 16-04-2018 23:11
Pięknie, podobają mi się takie kopaczki happy Widziałem kilka, ale to rzadkość .

Kibicuję Twojej kolekcji happy

Pozdrawiam, Paweł

Zetory 25, Zetor 50 Super, Ursus C-325, Dzik i kilka maszyn...
Filmy RetroTRAKTOR
Literatura do starych ciągników rolniczych i maszyn - kupię - 607 955 163
8133546 www.retrotraktor.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
+Jacek ze Skansena
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 07:30
Gdzie te maszynki można zobaczyć? Wstawisz aby zerknąć?

Coś mi w komputerze się zacięło. Już są. No ta kopaczka na kije to rarytas, Super eksponat. Gratulacje.

Historia naszego kraju to my - dbajmy o nią
Kupię Żuka smutka. ciągnik Jaromka lub części do tego traktorka Sprzedam skrzynię biegów do motocykla BSA Kupię klamki do maski Ursusa C 325 tel. 728 981 960
9007888 http://www.lochowice.ovh.org/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
~Gumis
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 12:14
Bardzo Dziękuję za miłe słowa .Cieszę się że się podobają dla mnie to również perełki w kolekcji przynajmniej na razie zobaczymy co jeszcze się znajdzie bo szczerze mówiąc zachorowałem strasznie na te maszyny jest tego ponad 50 egzemplarzy i raczej na tym sie nie skończy flower
~luqasz17
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 12:37
A można poprosić o zdjęcia z tyłu jak kopaczka wygląda szufla robocza plus wiatrak? :-)
~Gumis
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 12:47
Tak oczywiście tylko jutro bo dzisiaj to już do pracy muszę smykać thumbs up
+Przemo
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 14:27
Elegancko coś pieknego no a tej kopaczki to Ci zazdroszcze.Gratuluję zyczę szybkiej renowacji tych eksponatów.

Pozdr.Przemoyes

www.mastermet.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~luqasz17
Użytkownik

Dodane dnia 17-04-2018 20:40
To czekam z niecierpliwoscia
~Gumis
Użytkownik

Dodane dnia 21-04-2018 20:02
Przemo napisał/a:
Elegancko coś pieknego no a tej kopaczki to Ci zazdroszcze.Gratuluję zyczę szybkiej renowacji tych eksponatów.
Dziękuję Przemo no z odnawianiem walczymy prawie codziennie ale staram sie przywracać do oryginału to trochę schodzi ale z tą kopaczką będę miał kłopot bo podoba mi się taka jaka jest najchętniej nic bym z nią nie robiłhelpless

luqasz17 napisał/a:
To czekam z niecierpliwoscia
Bardzo Przepraszam że dopiero teraz ale jakoś nie mogłem się wybrać na wioskę do rodziców blushing a wynajmuję tam stodołę i przetrzymuję tam eksponaty . Proszę bardzo oto zdjęcia

~luqasz17
Użytkownik

Dodane dnia 21-04-2018 21:54
Bardzo dziękuję za zdjęcia:-) wiatrak tak jak myślałem , zupełnie inna konstrukcja jak w naszych Pionierach. Ciekawe ķtóry lepszy patent?
Skocz do Forum: