cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   O KLUBIE   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Zobacz Temat
RetroTRAKTOR || Traktory Ursus, Zetor, Lanz, Stare Maszyny i Ciągniki Rolnicze... | CIĄGNIKI ROLNICZE | URSUS
Autor co zrobić z kluczami
~bossmann
Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 12-11-2017 15:49
jak w temacie , macie pomysly co do starych kluczy ? szkoda wyzucic a patrzeć na nie żal.

amatorzy zbudowali Arke,a inzynierowie tytanika
............... ....................... ................ .......................... Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: co zrobić z kluczami
~wisera
Użytkownik

Dodane dnia 12-11-2017 16:04
Kup przykładowo Coca Cole i wrzuć je di niej a na następny dzień będą jak nowe happy kiedyś doświadczenie z gwoździem robiłem w szkole happy
polskiemodybyursus Wyślij Prywatną Wiadomość
~winko
Użytkownik

Dodane dnia 12-11-2017 16:39
Albo wysmarować starym olejem silnikowym. Też mam kilka takich kluczy ze złomu albo znalezionych gdzieś na drodze. Po użyciu ich brudnymi od oleju łapskami wcale tak strasznie nie wyglądają yes
Wyślij Prywatną Wiadomość
~SEBRIGHT
Użytkownik

Dodane dnia 12-11-2017 16:44
Proponuję połączyć obie metody - najpierw na noc w cocacolę, a później używać brudnymi od smarów łapskami happy Przyzwoity wygląd narzędzi gwarantowany biggrin

Zetor 25k - 1953
Dolpima PS290 - 1988 (chyba)
Dezamet ... - 1988
Żuk A06 - 1980
Żuk A06B - 1984
MF70 z przyczepką - 1971
MF70 - 1980
~Roman1313
Użytkownik

Dodane dnia 12-11-2017 17:27
Oj panowie nie jest tak źle z tymi kluczami na foto. U mnie takie klucze przechodzą lifting mechaniczny: szlif płaszczyzn papierem ściernym takim na rzepy montowanym do np. kątówki czy wiertarki a potem dokładny szlif szczotką drucianą montowana np. do wiertarki i wygląda potem taki klucz jak nowy, by ruda nie popsuła efektu to natrzeć olejkiem albo rozpuszczonym fluidolem i cieszyć będą jeszcze długo.
~chrapek3011
Użytkownik

Dodane dnia 12-11-2017 19:29
Szczotka na kątówkę i nowe...a nie papiery i inne...

sławek
~darius
Użytkownik

Dodane dnia 13-11-2017 21:25
Szczotka na wiertarke tylko z miękim drutem i klucze jak nowe,tak robiłem jak znalazłem na złomie skrzynke kluczy nie używanych tylko leżaki magazynowe.

Darius
~bossmann
Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 13-11-2017 21:47
musze sprubowac tej metody

amatorzy zbudowali Arke,a inzynierowie tytanika
............... ....................... ................ .......................... Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum: