cookies
STRONA GŁÓWNA   ARTYKUŁY   O KLUBIE   FORUM   SZUKAJ   GALERIA
Zobacz Temat
RetroTRAKTOR || Traktory Ursus, Zetor, Lanz, Stare Maszyny i Ciągniki Rolnicze... | CIĄGNIKI ROLNICZE | URSUS
Strona 35 z 35 << < 32 33 34 35
Autor RE: c 325
~RRC
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2016 08:59
Super robota, elegancko, estetycznie, mechanicznie też widać dogłębne "zanurzenie" yes
Być na takim etapie, marzenie happy
Wyślij Prywatną Wiadomość
~bossmann
Użytkownik

Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 24-08-2016 12:35
dziękuję. jeszcze nie 100% ale mogę coś powiedzieć z perspektywy remontu,a mianowicie pośpiech niejest wskazany,a tym bardziej złym doradcą. przykład z przed tygodnia. szukałem siatki do maski ,sdziesiatki maili, telefonów zapytań i kombinowania,a tu całkiem przypadkiem 20 metrów od mojego garażu sąsiad miał kupkę na zlom uszykowaną i tam piękny kawałek siatki plecionki 1m drut i 5 mm oko. a więc ? bez pośpiechu. thumbs up

amatorzy zbudowali Arke,a inzynierowie tytanika
............... ....................... ................ .......................... Wyślij Prywatną Wiadomość
~szybki
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2016 22:48
Bossmann możesz powiedzieć gdzie na Podlasiu jest ten ciałek ?

Ciapek przepraszam?

szybki
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 18:14
wysłałem ci na priv.

siatka.

przymiarki.

przycinanie i pasowanie

dopasowanie zawiasu i sworznia , niewiem jak bylo w orinale ale jak sie nie dowiem to beduie to pret z kwasowki i wa otworki a w nich zawleczki.

............... ....................... ................ .......................... Wyślij Prywatną Wiadomość
^Ursus
Super Administrator

Dodane dnia 07-11-2016 18:15
Wszystko jak kto lubi - akurat chrom w ciągniku to jak dla mnie troszkę przerost formy nad treścią happy

Pozdrawiam, Paweł

Zetory 25, Zetor 50 Super, Ursus C-325, Dzik i kilka maszyn...
Filmy RetroTRAKTOR
Literatura do starych ciągników rolniczych i maszyn - kupię - 607 955 163
8133546 www.retrotraktor.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 18:23

deska rozdzielcza ciapka była ładna ,polakierowany i złożona. chciałem przysluzyc się i zrobić wymiary otworów itp i przy dokręcania omsknol się srubokret i odarlem lakier,no i żeby to raz ale aż dwa razy i nie widziałem sensu ponownego lakierowania. poprostu pochromowalem wraz z paroma detalami. kapturek stacyjki ,korek chlodnicy ,dekielki piast kół przednich.

moze i tak .... ale to Ty troche sie przyczyniles do tego ze deska skonczyla tak jak skonczyla.biggrin

^Ursus
Super Administrator

Dodane dnia 07-11-2016 18:28
Ej no dzięki piękne za wymiary, ale trzeba było użyć długopisu, a nie śrubokręta razz

Deska okej - nawet mi się podoba - osobiście razi mnie jak takie detale jak dekielki czy inne zewnętrzne bardziej są pochromowane happy Ale nie odbieraj tego złośliwie czy coś - po prostu każdy ma inny gust happy

Pozdrawiam, Paweł

Zetory 25, Zetor 50 Super, Ursus C-325, Dzik i kilka maszyn...
Filmy RetroTRAKTOR
Literatura do starych ciągników rolniczych i maszyn - kupię - 607 955 163
8133546 www.retrotraktor.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 18:37

yes spoko,spoko.... ciapek ma cieszyć oko ,ucho, duszę nadewszysko . thumbs up

~damber
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 18:40
Trochę ekstrawagancji nie zaszkodzi happy Mi się podoba po prostu miodzio. To będzie najbardziej wypicowany ciapek - taki 'rolls royce" z pośród URSUS'ów. Będzie przykuwał wzrok na zlotach wink

Jak dbasz, tak masz...

URSUS - C 325 z 1962 roku na eksport.
URSUS - C 325A z 1961 wersja krajowa.
W planach powiększenie kolekcji happy

H2O POWER!
~widelec77
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 18:44
Jestem pod wrazeniem naprawde
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 19:11
dziękuję za miłe kometarze. thumbs up

ciapek Made in Poland.

+Jacek ze Skansena
Użytkownik

Dodane dnia 07-11-2016 19:12
Bajeczka. Bardzo ładne.

Historia naszego kraju to my - dbajmy o nią
Kupię Żuka smutka. ciągnik Jaromka lub części do tego traktorka Sprzedam skrzynię biegów do motocykla BSA Kupię klamki do maski Ursusa C 325 tel. 728 981 960
9007888 http://www.lochowice.ovh.org/news.php Wyślij Prywatną Wiadomość
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 21-05-2017 13:17
witam. w woli przypomienia się. ciapek się robi choć trochę powoli bo górę wzięły inne projekty.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/humxHasioLHi4yxFRl_V8HNwmvJvYq

nakleilem gumki na elementy które ściskają lampy bo po włożeniu i skręcanie czułem ze lakier z jednej i z drugiej strony "oddaje dziwny glos" teraz poprzez gumy jest sztywno i miękko scisniete. zobaczy się jak w praktyce to wyda.

a tu to co cieszy. made in Poland.

złożone. biggrin

Edytowane przez bossmann dnia 21-05-2017 12:11
~RRC
Użytkownik

Dodane dnia 22-05-2017 12:55
Idziesz po bandzie happy
Extra to się zapowiada .
Kolorystykę traktora chcesz zachować taką jak fabryka oferowała czy coś po swojemu.
Myślałem , żeby u siebie pójść w chromy, ale wtedy raczej traktor miałby jakiś inny kolor niż fabryczne.
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 22-05-2017 21:51
no tak. biorąc pod uwagę ze polakierowany ciapek w kolorze orginalny niejest juz orginal bo lakier nie z tamtych lat .... i tak można prześcigać się w pomysłach orginalnosci bez końca. jest Roche inwencji twórczej mojej ale przypominam że chrom można polakierowac w razie potrzeby. taki ciapek ztyrany w kulki rolniczym , w pgr czy u rolnika jako 5ty do brudnej roboty, to te swiecidelka mu się należą żeby i mnie i was cieszyło.

Edytowane przez bossmann dnia 22-05-2017 21:54
~RRC
Użytkownik

Dodane dnia 22-05-2017 23:18
No wiesz o co mi chodziło, zielony /bordowy, czyli te fabryczne, inaczej mówiąc nie budzące kontrowersji ;-)
~bossmann
Użytkownik

Dodane dnia 22-05-2017 23:40
mój będzie bordo.

Strona 35 z 35 << < 32 33 34 35
Skocz do Forum: