fendt 1951

Dyskusje na temat innych ciągników
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

fendt 1951

Post autor: Przemas »

Witam mam pytanie czy ktos posiada takiego fendt jak jest na tablicy i czy warty tych pieniedzy jestem nim powaznie zainteresowany
http://tablica.pl/oferta/fendt-1951-dis ... 777c;r:;s:
Awatar użytkownika
MAMMOET
Posty: 187
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:55

RE: fendt 1951

Post autor: MAMMOET »

jest bardzo mocno przerobiony, od maski do błotników, i ta ohydna farba...
O ile dobrze chodzi :)
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: fendt 1951

Post autor: Przemas »

nie wiem jak chodzi bo jeszcze go nie widziałem na żywo myslałem że jest orginalny ,to chyba przesadzona cena w takim razie jak po przeróbkach wiejskich
Awatar użytkownika
damber
Posty: 2568
Rejestracja: 29 lis 2009, 19:18
Kontakt:

RE: fendt 1951

Post autor: damber »

Cena stanowczo za wysoka! Jak chcesz ładnego FENDT-a sobie kupić, to najlepiej wybrać się na "wycieczkę" po wioskach do naszych zachodnich sąsiadów. Często można kupić ładny stary ciągnik i na dodatek taniej niż u nas i co najważniejsze bez przeróbek, bo nie chce nikogo obrażać, ale nasi zachodni sąsiedzi nie mają takich zdolności do przerabiania ciągników jak to bywa u nas w kraju. Zapewne jest to wynikiem tego, że ich było od dawna stać na nowy sprzęt i nikt na zachodzie nie bawi się w naprawianie starego sprzętu za wszelką cenę tylko kupuje nowy, a stary odstawia w kąt.
Facebook. old URSUS tractor
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: fendt 1951

Post autor: Przemas »

w takim razie sobie go odpuszczę bo nie ma sensu tymbardziej po telefonie z ceny nic niechce zejsc a był zamrozony blok jest po klejony i chłodnica jakas inna wiec niech dalej trzymaja
ODPOWIEDZ