Władimirec T25A1 Problem z oświetleniem

Dyskusje na temat innych ciągników
Cezary
Posty: 58
Rejestracja: 05 sie 2019, 20:21

Władimirec T25A1 Problem z oświetleniem

Post autor: Cezary »

Witam. Mam dziwny problem z montażem tylnych lamp (kupione przez sklep mizar oryginalne lampy metalowe do T25) na nowe błotniki, gdyż tamte są wszędzie pogięte i nie opłaca mi się nawet ich prostować, gdyż też są pospawane gdzie tylko się dało więc zakupiłem nowe. Kolejny problem jest z migaczami (kupione w sklepie mizar oryginalne metalowe migacze do T25) nie mogę ich zamontować gdyż nie mam do nich nowych oryginalnych podstawek, które zostały w kabinie lecz są tak pogniecione, że masakra i nie da się ich odkręcić od kabiny, gdyż śruby na których są wkręcone są tak skorodowane i zapieczone, że nie chcą w żaden sposób odkręcić (odrdzewiacz nawet nie pomaga). Czy macie na to jakieś rozwiązania, pomysł ?
Jest to pilne, gdyż chciałbym uporać się z elektryką teraz gdy mam wolne i być gotowym na przegląd w marcu (swoja drogą chciałbym nim wyjechać sobie na ulice i troszkę nim pojeździć).
Jeżeli ktoś ma do sprzedania podstawki do migaczy (ja to tak nazywam) to bardzo chętnie kupię za przyzwoitą cenę.
Proszę o pomoc :( :D
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4843
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: Władimirec T25A1 Problem z oświetleniem

Post autor: Bolszewik »

Kup arkusz blachy aluminiowej i zrób wycinanko wyginankę ....

Oczywiście najpierw zrób tekturowy model. Kiedyś w szkole na matematyce kleiło się bryły geometryczne z brystolu.

Sam takie coś robiłem jak potrzebowałem skrzynki na wyciągarkę, a nic nie pasowało.
Dla szczelności można pokleić lub polutować.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 675
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Re: Władimirec T25A1 Problem z oświetleniem

Post autor: jarekstryszawa »

https://photos.app.goo.gl/NsmLT6JxpEtqy54z6 lukninj sobie- zostało mi trochę gratów po likwidacji sklepu.
Cezary
Posty: 58
Rejestracja: 05 sie 2019, 20:21

Re: Władimirec T25A1 Problem z oświetleniem

Post autor: Cezary »

jarekstryszawa pisze: 03 cze 2020, 11:21 https://photos.app.goo.gl/NsmLT6JxpEtqy54z6 lukninj sobie- zostało mi trochę gratów po likwidacji sklepu.
Masz sporą ilość części, posiadasz osłony przewodów lamp na tylne błotniki (nr koszyka 24), które bym chętnie też wziął o ile nie są tzw "biednym wyrobem", ale chyba nie masz tam podstawek migaczy z tego co widzę, szkoda, że są tak ciężko dostępne, a chciałbym je mieć bardzo. (chyba że nie dokładnie popatrzyłem ale raczej ich nie masz). Za tydzień zakładam tylne błotniki, więc za dwa tygodnie odezwę się po te osłonki na kable tylnych lamp w błotnikach :D (oczywiście jeżeli to dobry wyrób) :D
ODPOWIEDZ