Dutra

Dyskusje na temat innych ciągników
skora
Posty: 34
Rejestracja: 03 lut 2007, 14:17

RE: Dutra

Post autor: skora »

Okolice Gorlic
skora
Posty: 34
Rejestracja: 03 lut 2007, 14:17

RE: Dutra

Post autor: skora »

Witaj,ciesze się że jeszcze pamiętasz ten sprzęt,jak by Ci nie przeszkadzało to może bym po nowym roku podskoczył do Ciebie i pogadalibyśmy na miejscu.
POZDRAWIAM:smilewinkgrin:
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Dutra

Post autor: Deleted_User »

Witam wszystkich forumowiczów interesuje mnie zakup DUTRY jeżeli ktoś,coś wie gdzie i za ile można nabyć taką maszynę , proszę o kontakt 791458997
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1693
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: Dutra

Post autor: Ursus c-325 »

Na stronie klubu Traktor i Maszyna jest ogłoszenie.
wusia
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2011, 19:01

RE: Dutra

Post autor: wusia »

moi węgierscy przyjaciele poszukują wPolsce ciagników Dutra prosze o wiadomosci pilne
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Dutra

Post autor: Jacek ze Skansena »

Dutra do dychy to jest normalna cena
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: Dutra

Post autor: Przemas »

skora napisał/a:
jakby ktoś miał wiadomośći na temat gdzie znajduje się jeszcze w kraju dutra, ewentualnie to co po niej zostało albo części to prosze dajcie znać
W miejscowosci Kronin koło zielonki pasłeckiej stała dutra u sasiada mojego dziadka nie byłem tam kilka lat ale jak pamietam stała w krzakach używana do orania a jak sprzedał ziemia tak stała za stodołą jak zadzwonie i zapytam jak jestes za interesowany
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Dutra

Post autor: Jacek ze Skansena »

Jeśli mogę się wtrącić to ile takie wspomaganie może kosztować. Przymierzam się do takiego potwora ale jestem niestety zielony w tym temacie. Wiem, że jest taki sprzęt ale bez tego wspomagania. Nie wiem czy to działa bez. Ile można dać za nią. Na chodzie. Brak hamowania i wspomagania. Może kto podpowie. Może trzeba by pomyśleć o założeniu "Grupy Dutra"
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: Dutra

Post autor: Przemas »

witam po długiej nie obecności posiadam namiar na dutre jak są chetni cena 8 tys do negocjiacji oto adres i telefon kontaktowy Nowy Dwór 10 okolice Ornety warmia-mazury Jan Sadecki tel 552421401 DUTRA na chodzie wszelkie info pod tym tel bo to do własciciela
ODPOWIEDZ