RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Ogólnie o ciągnikach
cycusxxl
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2010, 14:43

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: cycusxxl »

wiesz co dziwne troche mas to zadanie:) ale olowaty Ci w miare pomogl teraz musisz "kupiuj-wklej" z małymi ominieciami zbednego tekstuy i masz po zadaniu:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: Bolszewik »

To się nazywa plagiat i jest karane.
Względnie jak ktoś ma kilka źródeł i zlepia to w całość zwie się to: "Na ruskiego kompozytora" i to też jest karalne.

W zasadzie to nic innego jak kradzież.

Nie chodzi mi tu o to żeby kogoś straszyć, ale o to że potem mamy do czynienie z magistrami - głupcami itp.

Nie łatwiej napisać całość od siebie oczywiście opierając się na tekście. Po pierwsze to jest uczciwe po drugie dzięki temu czegoś się nauczysz po trzecie uczysz się dla siebie a nie dla rodziców stopni czy nauczyciela.

Cycusxxl - obyś nigdy nie przeczytał własnej pracy podpisanej cudzym nazwiskiem.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
marek
Posty: 1540
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:06

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: marek »

Takich tematów nie zadają chyba w szkole pielęgniarskiej.Profil szkoły jest pewnie rolniczy a skoro jak piszesz to Cię nie interesuje to może zmień szkołę.Nie wyobrażam sobie bym poszedł do szkoły samochodowej nie mając zainteresowania w tym kierunku.Wiedz że ,, Z NIEWOLNIKA NIE MA PRACOWNIKA" I po prostu szkoda twojego czasu i pieniędzy podatników :D.
Nie wymądrzam się tutaj tylko może wybierz sobie szkołę zgodną z zainteresowaniami bo uczysz się tego co będziesz robić w życiu.
Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
marek
Posty: 1540
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:06

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: marek »

Bardzo przepraszam za niesłuszne posądzenie.Nigdy bym nie przypuszczał że w takiej szkole o takim kierunku są takie tematy wypracowań.Jaki to ma związek nie wiem ale cieszę się że okres edukacji mam za sobą.A wracając do tematu to nie wiem czy znajdzie się tu ktoś kto napisze takie wypracowanie.Raczej otrzymasz jeszcze jakieś materiały źródłowe .A resztę niestety będziesz chyba musiała złożyć sama.Ja niestety w tym temacie jestem laikiem.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: Bolszewik »

Ej panowie wykazać no się posiadaną literaturą oraz własnymi wiadomościami .... *saycheese*

Ja niestety nie pomogę bo nie mam pojęcia na temat pielika, chyba kiedyś coś takiego widziałem. Opryskiwacza też nigdy nie używałem poza plecakowym *stress*.

Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto nie jest ignorantem w/w dziedzinach tak jak ja. *tup*
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
olowaty
Posty: 674
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:17

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: olowaty »

Hehe. Przerysuj grafikę nr 7 i przeredaguj akapit dotyczący opryskiwacza pneumatycznego z pomocniczym strumieniem powietrza. Na początku masz opisane o co cho. Patrz pierwszy link. W sumie jest to normalny opryskiwacz, tylko że ma dodatkowy strumień powietrza który ukierunkowuje oprysk i zabezpiecza przed niekontrolowanym rozpylaniem tam gdzie tego nie chcemy.

Co do pielnika to później lub jutro napiszę bo idę syna karmić. *rolleyes*



Poszukaj na necie książki: Teoria i konstrukcja maszyn rolniczych. Jest to opisane w tomie I. Jak dobrze poszukasz to ściągniesz (nie pochwalam ale...)
HARY
Posty: 149
Rejestracja: 13 sie 2010, 14:40

RE: POMOCY !!!!!!!!!!!!

Post autor: HARY »

Miła panienko mając materiały i rysunki poprostu weź się do pracy przeczytaj i napisz swoją pracę nie oczekuj, że koledzy z forum zrobią to za ciebie.
ODPOWIEDZ