Maszyny konne - sprzedam

Ogłoszenia sprzedaży
Awatar użytkownika
klusek-rolnik
Posty: 622
Rejestracja: 20 lis 2007, 13:03

Maszyny konne - sprzedam

Post autor: klusek-rolnik »

Witam. W związku z porządkami na posesji, mam na sprzedanie kilka maszyn konnych. Mnie są zbędne, a nie chciałbym oddawać ich do huty, wolałbym gdyby jakiś pasjonat je przygarnął ;)

Po kolei.

Przegrabiarka konna, tzw. widełkowa. Stan dobry, maszyna sprawna, do końca pracowała bez zarzutu. Obecnie przerobiona na zaczep do ciągnika. Cena - 300zł.

Kultywator konny. Stan średni, lecz do odratowania. Cena - 100zł

Pług konny dwuskibowy, stan dobry, do tej pory jako ozdoba w ogrodzie. Cena 200zł

Sieczkarnia ręczna - niestety nieznanej mi produkcji, w stanie dobrym, również służyła jako ozdoba w ogródku. Cena - 200zł

Siedzenia. To na zdjęciu po lewej, podobno od zgrabiarki konnej w cenie 100zł, a to na zdjęciu po lewej, od przegrabiarki którą sprzedaje, również w cenie 100zł.

Odbiór tylko i wyłącznie osobisty ma się rozumieć. Miejscowość Trzcinica, woj. Wielkopolskie

Kontakt: 721 829 016
Prosiłbym o kontakt po godzinie 16, sms, bądź w wiadomości prywatnej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
brutal66
Posty: 633
Rejestracja: 17 sie 2011, 20:48

RE: Maszyny konne - sprzedam

Post autor: brutal66 »

Kultywator na płozach- mówiliśmy na niego saneczkowy. Bawiłem się na takim jako dzieciak
Zetor 25A, Ursus C- 385, Dniepr 650, Ładowacz UNHZ 500, Pług PZ1, Piła spalinowa Drużba, Snopowiązałka, Suzuki Intruder VLR 1800, Honda PC800
ODPOWIEDZ