Kupię silnik do zetora 25 z lub bez głowicy

Ogłoszenia kupna
svecla
Posty: 206
Rejestracja: 06 lip 2011, 23:20

Kupię silnik do zetora 25 z lub bez głowicy

Post autor: svecla »

Witam,
Szukam silnika do zetora 25 w stanie do użytku (tzn luzy na wale takie żeby nie można było palców między panewki wkłdać :),
Najlepiej z blokiem niespawanym, może być bez głowicy, ale kompletny poskłądany spód (blok, wał, panewki, korbowody, tłoki, tuleje , pierscienie) to wymóg konieczny.
Nie jest dla mnie ważne czy silnik będzie z wyjściem na sprężarkę, czy też nie.

Oczywiście silnika szukam w rozsądnej cenie.

Szukam również: przedniego koła pasowego na wał, wiatraka chłodnicy, ewentualnie z pompą wody, (najchętniej kupię te detale zamontowane na silniku, mniej skłądania :P)

Jeśli ktoś ma lub coś wię, to prosze dac znać :)
miki1982
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2012, 8:36

RE: Kupię silnik do zetora 25 z lub bez głowicy

Post autor: miki1982 »

Witam, jak temat nadal aktualny to posiadam taki silnik. Mam go w podlaskim.
Szam
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2014, 11:19

RE: Kupię silnik do zetora 25 z lub bez głowicy

Post autor: Szam »

Wiem, gdzie taki silnik leży za stodołą. Właściwie to cały zdekompletowany Zetor 25, bez głowicy i przednich kół. Ja zarezerwowałem sobie przednią oś, sąsiad tył, ale blok (jest cały, nie spawany) z wałem, pompą wtryskową itp. jest chyba do wyrwania. Nie znam stanu wału i panewek.Plan z sąsiadem mamy taki, że jak sąsiad zaciągnie to do siebie na podwórko i odkręci tył, to ja biorę cały przód. Ale ja potrzebuje tylko przednią oś z miską, ewentualnie pompę wtryskową, bo nie zdiagnozowałem jeszcze stanu mojej. To jest blok z jednym filtrem oleju i ma jakieś numery z lewej strony. Ceny nie znam, przedstaw swój budżet (oś moja), to łatwiej mi będzie dogadać się za całość. Foto też nie mam, nie chciałem wystraszyć sprzedającego.

Pozdrawiam Szam
ODPOWIEDZ