URSUS C 45

Jeśli kogoś lub czegoś poszukujesz...
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

URSUS C 45

Post autor: mardens »

Poszukuję URSUSA C45 może ktoś widział opuszczonego gdzieś najchętniej kompletnego nie na chodzie *annoy* za dobre pieniądze nie od handlarza bo wiadomo kasa za wysoka jak coś to piszcie *tup*
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: URSUS C 45

Post autor: drandrzej »

Na złomie w Owieczkach koło Gniezna stały ze 2-3 szt.
stan raczej do roboty .
ralf1988
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:35

RE: URSUS C 45

Post autor: ralf1988 »

jak by co ja posiadam nowe czesci do c45 w tym nowy wal korbowy i jeszcze pare rzeczy.:D
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

No wiesz na składanie z części pojedynczych to nie porwał bym się chyba że te części masz po cenie złomu *sarcasm* ale dobrze wiedzieć że można jeszcze napotkać nowe podzespoły *yes*
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: URSUS C 45

Post autor: drandrzej »

ralf wrzuć na PW albo @ co i za ile masz na zbyciu
ralf1988
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:35

RE: URSUS C 45

Post autor: ralf1988 »

wyslalem fotke na maila ;)
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

Wracając do mojego pytania proszę nie pisać na PW że macie coś takiego za kwotę 40-60 tyś zł jeśli by mnie takie właśnie interesowały to nie zakładał bym tutaj tematu tylko zakupił bym na allegro czy OLX ale na szczęście na głowę nie upadłem, nie rozumiem tych co robią (chcą zbić) majątek na Ursusie C 45 jeszcze trochę i będą wołać za nie po 150 tyś zł nie mam do takich ludzi szacunku i tyle w moim poście
Kamil
Posty: 29
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:36

RE: URSUS C 45

Post autor: Kamil »

Mardens, sam pierwsze zastanów się co piszesz oraz jak redagujesz ogłoszenie, a potem się rzucaj.. piszesz o szacunku a chyba sam na niego nie zaslugujesz. Również uważam że ceny są mocno przesadzone ale to wolny kraj i każdy może sobie żądać za swoją własność tyle ile chce.. To że ceny mają z kosmosu to ich sprawa..
mikotajl
Posty: 243
Rejestracja: 02 kwie 2014, 18:15

RE: URSUS C 45

Post autor: mikotajl »

obiektywnie patrząc na ceny w ogłoszeniach są zazwyczaj adekwatne do stanu i wartości rynkowej :) wartość danej rzeczy sami ustalamy im większy popyt na daną rzecz tym większa jest cena (zwłaszcza jeśli chodzi o takie elementy które mają już pół wieku albo i więcej)i to jest tak jeśli jedna osoba chce za np ciągnik 20 tyś i jest on ogłoszony w gazecie czy też w internecie to druga osoba przeglądająca ogłoszenia i sprawdzająca ile jej ciągnik może być wart widząc dane ogłoszenie ogląda i porównuje swój ciągnik z ciągnikiem w ogłoszeniu :) i zazwyczaj w takich sytuacjach myśli że jeśli taki ciągnik przy którym to czy tamto trzeba zrobić tyle kosztuje ... to może śmiało chcieć więcej za swój :) nikt nie chce sie dać wykolegować i sprzedać bardzo tanio :) tu chodzi o pieniądze a każdemu chyba na nich zależy ?? jeśli moge za coś wziąć 1000 zł to nie sprzedam tego za połowe tej kwoty lub mniej :D w takim żyjemy świecie :) jedni godzą sie z tym i płacą za towar nie raz przepłacając a inni po prostu liczą na to że los sie do nich uśmiechnie i znajdą coś w dobrych pieniądzach :D
Kamil
Posty: 29
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:36

RE: URSUS C 45

Post autor: Kamil »

Wartość takiego ciągnika zazwyczaj zweryfikuje rynek. Choć z zabytkami jest też tak, że warte są tyle ile ktoś chce za nie zapłacić.. a co do aktualnych cen to wg mnie są one przesadzone.. To że ktoś chce za c45 nie na chodzie np 30 tys wcale nieoznacza że jest on tyle wart. Z kolei następna osoba mająca w sprzedaży podobny ciągnik który już odpala- żąda za niego już np 50 tys..
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 66
Rejestracja: 09 gru 2013, 14:37

RE: URSUS C 45

Post autor: kupiec »

mardens napisał/a:
Poszukuję URSUSA C45 może ktoś widział opuszczonego gdzieś najchętniej kompletnego nie na chodzie *annoy* za dobre pieniądze nie od handlarza bo wiadomo kasa za wysoka jak coś to piszcie *tup*
Kolego myślisz że jak bym wiedział o c 45 np. za 5 tysięcy to bym taką szanse zmarnował. Towar trudno dostępny i dlatego takie ceny.
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

Kamil napisał/a:
Mardens, sam pierwsze zastanów się co piszesz oraz jak redagujesz ogłoszenie, a potem się rzucaj.. piszesz o szacunku a chyba sam na niego nie zaslugujesz. Również uważam że ceny są mocno przesadzone ale to wolny kraj i każdy może sobie żądać za swoją własność tyle ile chce.. To że ceny mają z kosmosu to ich sprawa..
Tak jak napisałem w pierwszym poście, przeczytaj dokładnie jak nie umiesz czytać co tam jest niezrozumiałego dla ciebie ?? nie szukam za 40 tyś zł jak nie masz coś ciekawego to nie pisz i tyle
Kamil
Posty: 29
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:36

RE: URSUS C 45

Post autor: Kamil »

Napisałeś że szukasz ciągnika za dobre pieniądze nie od handlarza. W porównaniu do ofert które się czasami pojawiają typu 80 tys, to w porównaniu do tej ceny kwota 40 wydaje się dobrą.. Co nie oznacza że jest tyle warty! Więc następnym razem pomysł- to nie boli.
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

Kamil napisał/a:
Napisałeś że szukasz ciągnika za dobre pieniądze nie od handlarza. W porównaniu do ofert które się czasami pojawiają typu 80 tys, to w porównaniu do tej ceny kwota 40 wydaje się dobrą.. Co nie oznacza że jest tyle warty! Więc następnym razem pomysł- to nie boli.
takie ceny mnie nie interesują no chyba że ty za takie coś dałbyś 40 tyś opuszczonego i nie na chodzie :D:D toż to śmiech na sali tylko znowu niech nikt nie wciska kitu że tych maszyn jest mało i dla tego takie ceny , koleżko drogi powiedz szczerze zapłaciłeś za taką maszynę lub zapłaciłbyś 40 tyś zł to ty pomyśl już widzę jak płacicie za swoje C-45 40 tyś lub 80tyś żeby popukać sobie po podwórku lub na zlot
mikotajl
Posty: 243
Rejestracja: 02 kwie 2014, 18:15

RE: URSUS C 45

Post autor: mikotajl »

a więc może jasno określ sie cenowo do jakiej mniej więcej kwoty szukasz takiego ciągnika i będzie po problemie :D
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

jestem w stanie dać kilka tyś zł do maksymalnej ceny 10 tyś zł oczywiście wszystko zależy od stanu i kompletności ciągnika wiem że od handlarza za taką cenę nie kupie dlatego jak pisałem wcześniej nie od handlarza oczywiście zdaje sobie sprawę że nikle szanse aby ktoś kto widział taki ciągnik za małą kasę dał znać ale co mi tam
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1693
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: URSUS C 45

Post autor: Ursus c-325 »

Wiesz, wydaje mi się, że nikt przy zdrowych zmysłach za kilka tysięcy kompletnego C-45 nie sprzeda :) A gdyby taka oferta się trafiła to nikt Tobie nie powie, tylko kupi sam.
Kamil
Posty: 29
Rejestracja: 05 lut 2012, 22:36

RE: URSUS C 45

Post autor: Kamil »

Mardens, widzę że słabo orientujesz się w temacie i nie ma już sensu wyprowadzać Cię z tego błędnego toku myślenia.. przeczytaj jeszcze raz to może zobaczysz że napisałem że nie jest wart nawet tych 40 tys..
mardens
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2012, 20:00

RE: URSUS C 45

Post autor: mardens »

Ursus c-325 napisał/a:
Wiesz, wydaje mi się, że nikt przy zdrowych zmysłach za kilka tysięcy kompletnego C-45 nie sprzeda :) A gdyby taka oferta się trafiła to nikt Tobie nie powie, tylko kupi sam.
ale pytać i szukać trzeba może może
maciej sacha
Posty: 161
Rejestracja: 01 gru 2011, 18:15

RE: URSUS C 45

Post autor: maciej sacha »

Szukać można ale jak zaczniesz pytać to ludzie zobaczą ze ci zależy więc jeżeli coś znajdziesz to będą więcej liczyć i się orientować w cenach a przy takim budżecie nie powinno ci na tym zależeć
ODPOWIEDZ