impreza w Rudawce Rymanowskiej

Rozmowy na temat zlotów i imprez
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Ja skromnie już w tamtym roku po rozmowie z organizatorem Rysiu mówiłem że my tam ze swoim żelazem powinni być:p ale co się odwlecze to nie .....*sarcasm* Fajne furmanki widzę że ludziska dbaj jednak odrodzenie świadomości podtrzymywania przy życiu dziedzictwa kulturowego naszej rodzimej i nie tylko motoryzacji jest w naszym kraju co raz to na wyższym poziomie to cieszy*annoy*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

ObrazekPomału finalizujemy przygotowania do naszej pierwszej wystawy Retrotraktów.

Jest to pierwsza wystawa tego typu na Podkarpaciu. Liczymy że spotka sie z odzewem ze strony zwiedzających którzy przybywają na tą imprezę, przy której i my bedziemy sie prezentować:

http://www.odrzechowa.izoo.krakow.pl/lato/lato14.html

Ale i nie tylko tych, ponieważ okres wakacyjny i położenie Rudawki w zach. częsci Bieszczad może zachęci również i turystów, tak licznie odwiedzających Bieszczady w tym roku. :)

Zapraszamy serdecznie wszystkich tych którzy nie wybierają sie do Wilkowic, a chcą poczuć smak retrotraktorowej atmosfery :)
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Szkoda że tak późno znalazłem ten temat ale wreszcie coś w tym Województwie! Cieszę się z tego mam nadzieję że przyjadę choć trochę daleko bo mam 130 KM. Może gdyby było bliżej to i nawet Majora bym zabrał :P
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Panowie co to jest 100pare kilometrow wazne aby sie pokazac na takie zloty w polsce jezdza po kilkaset km. Zapraszam na dwa dni bedzie ciekawie .pozdro*saycheese*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Czy ja obstaje za capkiem -taki mi sie podoba ale pracuje tesz nad sztajerkiem. skoda .ferguson -wszystkie maja cos w sobie .w pana przypadku to mozna polaczyc prace z zabytkiem kwestia do jakiej kasy pan szuka noi musi byc taki zeby w polu popracowal pozdro.
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Józef najważniejsze są chęci i samozaparcie a jaki traktor wybierzesz to już rzecz gustu im nas więcej tym lepiej takich pozytywnie zakręconych:D a 109 km na zlot to jak rzut*sarcasm* beretem
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Do baneru będą i plakaty...

Obrazek


Po niedzieli bedzie runda po okolicznych "AGROMACH" i zwykłych sklepach - akcja plakatowa, a także część plakatów bedzie jeżdzić za szybami samochodów z Pizzerii, czy innych Piekarni :)
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Super Marku to się nazywa aktywna forma autopromocji :D
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Trzeba tesz zawiesc taki plakat do organizatora czyli instytutu niech wkleja w swoj folder *hilarious*
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Racja Rysiu ale fajnie wyszedł ten pierwszy nasz banero-plakat trza Marka pochwalić:p
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Dałoby się jeszcze dopisać z jednym traktorem ? ;P
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

nie ma problemu a z kąd jesteś
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Gorąco i z całego serca zapraszamy! Miejsce jest urokliwe a ludzie fantastyczni - ten kto przyjedzie nie pożałuje! I na bank zapisze sie na kolejną edycję :)

Przypomnę tylko że miejsce to wielka łąką schodząca łagodnie do zakola rzeki, na przeciwległym brzegu pionowa kilkudziesięcio metrowa skalna sciana. Wokół lasy... Za górą - Uzdrowisko Rymanów Zdrój.

Na Wystawie, poza maszynami , przegląd zwierząt hodowlanych - przywożonych przez rolników i ale i przez Instytuty Badawcze. Wydzelona część łąki to hipodrom - na nim odbywają sie konkurencje jezdzieckie. Do tego stoiska, kramy, namioty tematycze...

Po prostu jest klimat :)

Widok na przygotowania do Imprezy - widok ze skały

Obrazek

inne fotki z Rudawki:
Wpisz w Google:

rudawka rymanowska mapa

i kliknij..

Grafika
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

KolegoFarmer jaki masz traktorek*sarcasm*



Plan jet taki -zwozimy sprzety okolo 3-4 rano w sobote 23 sierpnia ze wzgledu na zamkniety most i przejazd po plytach przez wislok no nie bedzie jeszcze ruchu a zwijamy sie w niedziele wieczor mamy dosc czasu na rozmowy na rozne tematy a napewno ich nie zabraknie .Obowiazkowe koszulki RT. Jakis grilek zimne piwko i czas poleci pozdro*sarcasm*
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Powiat niżański gmina Jeżowe ;)
Traktor to zetor 3011 :D
Planuje przyjazd i gdybym się na niego zdecydował od razu dam znać. Musiałbym jeszcze rozpatrzeć się za jakąś lawetą.
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

3011 - zacny sprzęt ! Jak przyjedziesz to bedziesz mnie miał na karku, bo mi se velmi mravi to stroje :)

Parę fotek wczesniejszych edycji...

Obrazek





Obrazek


mówiłem już że jest klimat ?

*annoy**flower**flower*
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

A jakie noclegowiska są tam?
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

noc przegadamy i minie szybko tematów jest dużo browka tesz nie zabraknie*sarcasm*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Baner wisi od kilku dni...

http://www.malytraktor.pl/forum/downloa ... 91c7a2b63d


Przy krajowej 28 - w miejscu w którym zawsze są korki :)

http://www.malytraktor.pl/forum/downloa ... 91c7a2b63d
ODPOWIEDZ