impreza w Rudawce Rymanowskiej

Rozmowy na temat zlotów i imprez
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

jutro dodam fotki terenu



Jeśli ktoś nie wybiera się do Wilkowic a ma blisko do nas to zapraszam zawsze można coś ciekawego zobaczyć. Czym więcej sprzętu tym lepiej pozdro.*tup*
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Ja się pisze na 100%*comfort*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

mf135.... hmm... widziałem takiego w ub tygodniu... taki z beżowym daszkiem to Twój ? jeśli tak, to zapewne pamiętasz bordowego vw touran i kierowce z kciukiem w górze :)

Co do obecnosci to mysle że możecie mnie doliczyc :) ale ostrzegam - przyjadę z przyczepą :)

Fotek z terenu nie widzę to może parę moich z ostatniej wystawy, przy koncu galerii kilka takich ogólniejszych...

https://lh4.googleusercontent.com/-j1WY ... GP1319.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-og7s ... GP1316.jpg

https://plus.google.com/photos/11287318 ... banner=pwa
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Mf to kolegi piotrka ,zapraszam ,a co przywieziesz na przyczepie ?,zdjęcia terenu bendą tylko pogoda się poprawi pozdrowienia*tup**tup**tp**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup**tup*
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Tak kolego Marku mijaliśmy sie w Klimkówce w lesie tak przycisnołeś tym turankiem że juz cie nie dogoniłem co ferguś prawie 40 dychy wyciaga bo ma multipowera*annoy*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

oto łąka pod wystawę ok.50 haObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

:D:D:D Świat jest mały :)

Gratuluję sprzetu -bardzo smacznie wygląda :)

Mówiąc o przyczepie miałem na myśli to że ona sama jest retro :) Tak sobie marzyłem że kiedyś wrzucę na nią jakieś koszerne narzędzia, nawet miałem upatrzony pług - garbusa - ale jak to u nas lepiej na złom oddac za pół ceny niż komuś sprzedać..."a żeby sie cieszył ? z mojego pługa? a figa - na złom oddam, a Mu nie sprzedam... " wiec mam tylko jakieś konne... choć jeden ciekawy, poza lemieszem i odkładnicą cały drewniany :) ale to tak poza tematem.

Na razie z dupereli to kupiłem oryginalny "wojenny" kanister z napisem " USA" :)

Generalnie to naprawdę sie cieszę że bedzie okazja sie spotkać w gronie "złomiarzy" (jak pieszczotliwie mówi do mnie moja żona za każdym razem jak coś znowu przytargam:D ) i spokojnie sobie pogadac :)
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

No racja drogi kolego Marku świat jest mały jedziesz sobie zamyślony leśna dróżką a tu nagle za zakretu wyskakuje jakieś cudo techniki z przyjażnie nastawionym gościem:D mam tak samo jak sie gdzieś na koniec świata czasami zapuszczam bo przewaznie tam jezdza najwieksze skarby dawnej motoryzacji*comfort* Oj widze bedzie sie działo na Rudawce a gadania nocy nie starczy*flower*



Rysiu super foty jest gdzie rozpedzic capkiem*clap*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

No tam można pojeździć ,jest gdzie *zipit*



ferguson kolegi mf135Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wicher
Posty: 2077
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Wicher »

Fajny ten Ferdzio ;D
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

A dziekuje Wicher kolega Rysiu sie za mnie pochwalił:p do ideału jeszcze brakuje ale wstydzić sie nie ma czym*yes* tym bardziej ze to jest retropomagier na codzień a nie tylko do picowania szmateczka:D
Wicher
Posty: 2077
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Wicher »

No i to jest najlepsze, sprzęt ma pracować !
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Tak racja kolego Wicher czesci jak narazie wszystkie dostepne tak że obaw nie ma jak by co*yes* btak ze trawke kosi że mucha nie siada a i drzewo przywiezie i rebak do gałezi napedzi tak że na swój wikt i opierunek zarobi z nawiązką*annoy*



Ale dziś był klimacik na Rudawce co nie Rysiu*comfort* a to dopiero przedsmaczek naszej imprezy zlotowej w sierpniu:D bedzie sie działo*yummy*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

No ma się rozumieć ,jak mawiał miś uszatek:D*tup*



Dane z tamtego roku podają ze przez 3dni imprezy przewinęło się 30000 osób trochę jest prawda*hilarious*
Awatar użytkownika
damber
Posty: 2568
Rejestracja: 29 lis 2009, 19:18
Kontakt:

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: damber »

Po takiej ilości, to raczej drugiego pokosu z tej łąki już się nie zbierze! Imponująca liczba odwiedzających :)
Facebook. old URSUS tractor
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Dlatego kolego dember warto się w to wkrecic z naszymi traktorkami bo tego jeszcze u nas nie ma a impreza z roku na rok nabiera rozpędu ,myślę ze lepszy zarobek na imprezie nisz na trawie. Pozdrowienia



Dzisiaj odbyła się natomiast ta sama impreza tylko powitanie lata jusz padały pytania od organizatorów gdzie nasze traktorki ,,będziemy gotowi na porzegnanie --taka była odpowiedź



Dzisiaj odbyła się natomiast ta sama impreza tylko powitanie lata jusz padały pytania od organizatorów gdzie nasze traktorki ,,będziemy gotowi na porzegnanie --taka była odpowiedź



Nadal jest możliwość dołączenia do nas ze swoim traktorkiem,czekam na zgłoszenia ,warto pokazać co się ma *tup*



Tak zastanawiam się czy może ktoś z rodziny konstruktorów ursusa c45,c325,28,śledzi tematy na tym forum może dało by się nawiązać jakiś kontakt ,zaprosić na zlot lub wystawę ,przecież bez nich nie byłoby naszych capkow*tup*



ponawiam temat wystawy terminu nie mogę zmienić ale za to wystawa się rozrasta .Znajomy właściciel firmy budowlanej postawi swoje samochody z lat 30-stych i 40-stych jest tesz kilka motocykli z tejże epoki ,zapraszam chętnych do kontaktu ,zróbmy coś w bieszczadach pozdro*tup*
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Jacek ze Skansena »

Może przypomnij na jakich zasadach można do was przyjechać i w jakim terminie?
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

termin to 29-31 sierpnia a zasady to czym więcej tym lepiej ,po imprezie liczą placowe to się rozbije na uczestników napewno nie będzie to wielka suma ,pozdro*sarcasm*



JEST POPRAWKA W DACIE IMPREZY 22,23,24-SIERPNIA PRZED OSTATNI WEKENT SIERPNIA TO JUSZ OSTATECZNY TERMIN POZDRO*sarcasm*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Do spotkania coraz bliżej,dzisaj spotkałem sie z Ryskiem na IV Wystawie Klasycznych Pojazdów u nas w miasteczku. (fotek pare zrobiłem ,zapodaje niżej) Ustalilismy tematy banerów , namiotu i takie tam.. Obaj zgodnie uznalismy że to ostatnia wystawa na której... nie było traktorów :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wiecej

http://www.etmp.pl/index.php?p=Galleries&id=494
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

No Marek to fotek narobil .ale i bylo naco popatrzec.
ODPOWIEDZ