impreza w Rudawce Rymanowskiej

Rozmowy na temat zlotów i imprez
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Marku elegancko ,pozostaje sobie życzyć zdrowia i pogody *sarcasm*
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

No niestety nie uda mi się przyjechać z zetorem ale na pewno przyjadę obejrzeć imprezę w niedziele koszulki RT zamówilem miejmy nadzieję że pogoda dopisze :)
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

no to czekamy na pewno nas znajdziesz pozdro.*tup*
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Przemo »

Siema chłopaki fajnie się patrzy i czyta o takich jak wy którzy w róznych miejscach kraju propagują temat starej techniki rolniczej i nie tylko i fajnie że u was szykuje sie taka impreza życzę wam powodzenia w organizacji:p*tup* dobrze że jest nas coraz więcej*tup*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Przemo - dzieki, zawsze miło usłyszeć dobre słowo :)

Ale to nie tylko impreza, sama wystawa to tylko taki finał, namacalny dowód że to co robimy ma sens. Tak naprawdę to dzieki RT który jest inicjatorem i motorem dla takich jak my - żeby tak u siebie, lokalnie dla naszych sąsiadów bliższych i dalszych zaszczepić taką myśl - ocalenia i zachowania tych wszystkich maszyn.

Mam obklejony samochód plakatami z wystawą. Praktycznie codziennie rozmawiam z kimś to na parkingu podchodzi i czyta. Wczoraj byłem u fryzjera, kiedy wyszedłem przy aucie stało dwóch robotników z pobliskiej budowy. To była bardzo sympatyczna pogawędka.

Ostatnio byłem na złomie ubrany w koszulkę RT. Podszedł do mnie starszy gość który widział wczesniej auto. Wiecie jak jest, kiedy swój spotka swojego :) W tygodniu mam do niego jechac, a z nim do dwóch gospodarstw , w jednym stoi od wielu lat nie uruchomiany Zetor 25, a w drugim C25 ponoć w oryginalnej farbie.

Nie chodzi mi o żadne handle, tylko chciałbym poznac historię tych sprzetów, pofocić.. zaprosić na wystawę... to tylko kilka km od domu..

Założyliśmy konto na FB, za kilka dni ruszy taka namiastka strony www. Tak żebyśmy tak lokalnie trochę sie zintegrowali, wspólnie zaczeli działać i pokazywać że te stare maszyny mają duszę. I warto je ratować.
Ziom79
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2013, 19:10

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ziom79 »

Czy będziecie mieć tam na sprzedaż koszulki retrotraktora?
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

dzięki wszystkim za poparcie ,tak jak pisze Marek sprawa wystawy ,sensu naszej pracy i troski o ocalenie tych niepowtarzalnych sprzętów nabiera rozpędu ,dobrze jest spotkać ludzi którzy mają w życiu jakiś cel ,mam nadzieję że pójdzie to dalej i nie spali na panewce (takie powiedzenie było b.modne wśród mechaników)a jeśli chodzi o koszulki to zamawiam przez RT i są imienne ,jeśli ktoś ma ochotę na taką to mogę zamówić pozdro*sarcasm*
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Marcin125p »

Ja jadę na Wilkowice ale czy na artykuł z waszej wystawy będzie można liczyć?
Oczywiście z opisami i z solidną ilością fotek :p
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
Ziom79
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2013, 19:10

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ziom79 »

Jaka cena tej koszulki?
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Cena koszulki wychodzi 25 zl z przesyłkom tylko trzeba rozmiar ,imie,i kolor ale morzesz sam zamowic przez RT tylko do jednej to przesylka jest droga.Relacja z wystawy będzie a zajmie sie tym Marek spektra pozdro*sarcasm*
Ziom79
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2013, 19:10

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ziom79 »

Chce zamówić 1 sztukę w kolorze granatowym rozmiar L imię Krzysztof. odbiorę na zlocie w Rudawce. Będę w niedziele.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Ok *sarcasm*



jeśli ktoś jeszcze chce zamówić to prosze pisać na PW pozdro.*tup*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Marcin125p napisał/a:
Ja jadę na Wilkowice ale czy na artykuł z waszej wystawy będzie można liczyć?
Oczywiście z opisami i z solidną ilością fotek :p
Spróbuje podołać zadaniu :) Sprzęt mam i jeszcze większe chęci :) Postaram sie wszystko opisać i obfocić :)<br><br><br><br>Założyliśmy Profil na Facebooku :

https://www.facebook.com/starytraktorbieszczady?fref=ts

A także namiastkę strony internetowej. Która tak naprawdę w pełnej krasie ruszy za kilka dni. Jest do obejrzenia pod adresem:

http://www.StaryTraktor.pl

Nasza grupa przyjeła nazwę "Stary Traktor Bieszczady" - chcielibyśmy w ten sposób integrować lokalnie wszystkich tych, którzy podzielają nasze zamiłowanie :)<br><br><br><br>Pomału zaczynamy zwozić swoje sprzęty w okolice Rudawki, logistycznie bedzie łatwiej nam to ogarnąć przed samą wystawą. Dzisiaj przyszła pora na Forda.

Zapakowałem go na lawetkę i ruszyłem w drogę. A jak to w drodze, można się spodzewać wszystkiego :) Na zatocze zatrzymał sie piękny autokar , który chwilę wczesniej mnie wyprzedził. Starszy jegomość macha do mnie. Zatrzymuję sie i ja .

Gość po niemiecku pyta o coś nie odrywając wzroku od traktorka. Troche zaskoczony i rozbawiony próbuję odpowiadać. Dołącza jeszcze kilku jego równie wiekowch kolegów. Zaczynam sie gubić ... Z pomocą przychodzi tłumacz.

Staliśmy dość długo, aż coraz bardziej padający deszcz nas przegonił.

Kiedy póżniej jadąc autem rozmyślałem całe to zdarzenie zdałem sobie sprawę ,że moja opowiesć o pochodzeniu tego traktorka, o UNRRA ,o jego pracy na ziemiach odzyskanych dla mnie tak oczywista dla nich mogła mieć całkiem inny wymiar. Kto wie może któryś z nich nosił niemiecki mundur, może ich rodzinne domy leżały po Tej stronie Odry? Coś było na rzeczy, po pierwszych uśmiechach później w ciszy i skupieniu słuchali słów tłumacza.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

jest jeszcze parę dni do naszej wystawy zapraszam chętnych ,na dzień dzisiejszy remont mostu nie pokrzyżował planów ,są płyty przez rzekę i wyznaczono objazd pozdro



wreszcie mamy piękną pogodę ,rozstawiamy się dzisiaj po południu ,z powodu budowy nowego mostu przejazd jest po płytach ,jest zrobiona kładka dla pieszych ,jest także parking z tej strony rzeki i kursować bendą busy przez rzekę .pozdro i zapraszam*tup*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Dokładnie tak, piękna pogoda i jeszcze piekniejsze okolicznosci przyrody :) Nerwówka z lekka , bo to pierwszy raz :) ale jest fajnie :) Jak sie uda to wieczorem pierwsze fotki z przygotowań :)

Jeszcze raz zapraszamy :)https://lh6.googleusercontent.com/-XNjA ... 210030.jpg

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
harvester
Posty: 111
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:32

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: harvester »

dużo będzie traktorów ? jak dopisze pogoda to w niedziele się wybiorę
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Dużo - jak na pierwszy raz i praktycznie niewielką akcję informacyjną , to naprawdę dużo bo 13 sztuk. Po dzisiejszym dniu, kiedy trwają dopiero przygotowania, już wiemy ze nasze stoisko bedzie hitem tej wystawy... Już mnie morda boli od gadania i odpowiadania na pytania... a co dopiero kiedy sie zacznie... Kazdy ,ale absolutnie kazdy kto wchodzi na teren wystawy przechodzi najpierw obok naszego placu, zdziwony, zaskoczony przystaje a potem lata w te i wewte nie wiedząc na co patrzeć :)

Pierwszy raz cos takiego widzę - jest fantastycznie :)
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Skwituje to co się działo przez te cudowne 3 dni tylko jednym słowem '' było zajebiście '' dzięki Rysiu Marku i Bogdanie było super i już się nie mogę doczekać następnego razu i jakąś taka depreche mam teraz i żal że to już*yes* koniec
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Ogółem bardzo fajna impreza super teren i klimat szkoda tylko dzisiejszej pogody.

Tutaj coś ode mnie ;) :
https://www.youtube.com/watch?v=0IUf7iD ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Piotr »

Super, tylko dlaczego w terminie Wilkowic?
Przepraszam, ale wygląda to jak profanacja.
Powiem krótko Szczęść Wam Boże.
ODPOWIEDZ