impreza w Rudawce Rymanowskiej

Rozmowy na temat zlotów i imprez
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Poszukuje chętnych do wystawy swoich starych traktorkow w rudawce na porzegnaniu lata pod koniec sierpnia Mam pytanie do zarządu RT. czy można to zrobić pod waszym logo jeśli tak to przydały by się jakieś banery lub flagi z RT.Czekam na wiadomość i zgłoszenia chętnych,wspomnę że na podkarpaciu nie ma takich imprez ,pozdrowienia









*saycheese*



W razie pytań proszę o tel.605147103*saycheese**saycheese*



wystawy zwierząt chodowlanych nowych ciągników ,sprzętu rolniczego ,handel starociami ,regionalna kuchnia ,dużo gości z zagranicy ,tylko starych ciągników brakuje ,*hilarious*



mam jusz trzech chętnych jest jeszcze ktoś chętny aby pokazać swój ciągniczek*pray*



Pierwsze spotkanie zabytkowych traktorkow na podkarpaciu:D
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Jacek ze Skansena »

a gdzie to jest? cCo to ma być ? Może troszkę więcej co?
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

witam wszystkich no nie morzemy się równać z retrotraktorem ale morzemy współpracować narazie chcę zrobić wystawę bez manewrów bo podkarpacie jeest trochę na uboczu a naprawdę warto tutaj coś zorganizować ,piękno terenu , kultura , wyroby regionalne ,dużo odwiedzających polskich i z zagranicy ,zapraszam przedstawiciela RT na relacje ,napewno zamieszczę dużo zdjęc na swoim pośćie ,jest to pierwsze spotkanie a,wiadomo początki są zawsze trudne ,pozdro rysiek:D
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Jacek ze Skansena »

NO i g---o żeś napisał. Albo podasz co i jak albo nie spodziewaj się nikogo
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Panie Jacku trochę kultury nikt tu pana na siłę nie bedzię zapraszał*comfort*




widać po wypowiedzi że jesteś ze skansena myślisz ze podkarpacie to wiocha zabita dechami ,przyjedz zobacz ,ZAPRASZAM
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

impreza w rudawce rymanowskiej jest dla normalnych ludzi którzy wiedzą co maja i wiedzą ile kosztuje renowacja zabytków ,a co niech się pokarzą ,będzie namiot zimne piwko i wymiana doświadczeń aż po świt komu coś więcej do szczęścia potrzeba szanujmy to co mamy ,pozdro rysiek:D
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ursus »

Jacek ma rację. Nie napisałeś nic o imprezie. Kiedy ma się odbyć?
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

przeważnie odbywa się w ostatni wekent wakacji ale będzie wszystko wiadomo po rozmowie z dyrektorem ZAŁADU DOŚWIADCZALNEGO INSTYTUTU ZOOTECHNIKI P.I.B ODRZECHOWA -ORGANIZATOREM CAŁEJ IMPREZY -no to jeszcze daleko i po co takie epitety ?przecież to nie takie ważne jak tak daleko ,impreza trwa piątek,sobota ,niedziela,poważne międzynarodowe firmy biorą udział ,chcę trochę retrotraktora wprowadzić ,pozdro:D
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Ale nerwowo... a nie ma o co...

Pomysł na wystawienie starszych maszyn przy okazji wystawy min. najnowszych ciągników, uważam za bardzo dobry. Szczególnie, że jak dotąd nie słyszałem o jakiejkolwiek wystawie starych traktorów w naszym regionie. Ale na pierwszy raz nie szukałbym banerów, sponsorów i pchania sie na afisz. Po prostu wystąp o zgodę u organizatora o wydzielenie nam miejsca, postawienie namiotu i to wystarczy. Sami zobaczymy czy jest zainteresowanie zwiedzających i czy to dobry pomysł ( a jestem pewien że tak ) Wtedy na kolejną wystawę , za rok można myśleć o zapraszaniu forumowiczów RT - gdzieś z Polski .

Na tą chwile Forum RT to doskonałe miejsce aby poinformować ew zainteresowanych z naszego regionu że wtedy a wtedy bedzie możliwość wystawienia swoich maszyn. Jakiś kontakt i tyle.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

kolego marku dzięki za wsparcie mam kolegę piotrka z którym prubujemy taką właśnie wystawę zrobić szukam chętnych na spotkanie o miejce nie muszę się marwić ,to kwestia dogadania ,a za rok się okaże czy ta impreza jest w kręgu zainteresowań większej społeczności ,zróbmy to dla podkarpacia i dla siebie .MILE WIDZIANI GOŚCIE Z RT. Z POWAŻANIEM RYSIEK*pray*



koledzy z RT. zapraszam na odwiedzenie Bieszczad
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Jacek ze Skansena »

Nie gniewajcie się i faktycznie zróbcie imprezę dla siebie i potem podzielcie się emocjami. Chętnie zobaczymy jak było. Pozdrawiam.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Naprawdę będzie zaj.fajnie .mam taką nadzieję a na przyszły rok może RT .zobaczymyzawita w nasze strony
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Jacku - nikt się nie gniewa , bo nie ma o co. Chcielibyśmy po prostu zorganizować sobie takie retrotraktorowe spotkanie u siebie, na swoich smieciach , a żaden z nas nie ma jakiegokoliwiek doświadczenia w robieniu mitingów :)

Ryśku, czyli co ? masz zgode od organizatora? Jesli tak ,to trzeba dotrzeć do tych , u nas ,którzy mają retrosprzęty. Ja spróbuję dotrzeć do tego Lanza z Jedlicza. Może handlarz z Lalina będzie miał jakieś namiary na inne sprzety. Można dać ogłoszenie do Brzozowiaka... Albo poproszę o wpis na facebookowym koncie wielbicieli starej motoryzacji z Krosna..

Chce żeby tylko wiedzieć czy temat wystawy jest oficjalnie załatwiony.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Wiesz jutro z kolegą piotrkiem od starego fergusona bendę chciał się spotkac z dyrektorem zobaczymy jak pujdzie rozmowa ,na jakich zasadach wejdziemyy w teren ,zależało bymi aby wystąpić pod szyldem RT ale zozobaczymy co na ten temat sądzi PanMarek zRT



witam temat wystawy jest załatwiony .Wystawa odbywa się 22-24 sierpnia Rudawka rymanowska ;na temat szczegułów proszę pisać na PW,lub tel 605147103 *pray**pray*
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ursus »

Słuchajcie, jeśli Wy tam będziecie, jako użytkownicy naszego forum, to już można powiedzieć, że RetroTRAKTOR tam jest :)

Zamówcie sobie koszulki RetroTRAKTORa - będzie wtedy nas tam widać :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
krakerss
Posty: 203
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:21

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: krakerss »

może bym się i wybrał ale jak Jacek pisze ( może zbyt dosadnie) nic poza datą nie zostało podane i miejscowością, równolegle do tej imprezy są na forum dwa tematy ( Oborniki i Łazy) Może organizatorzy poszli by tym śladem....
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Jacek ze Skansena »

Chłopaki nie chcę znowu mieszać ale jeśli się kto wybiera na Wilkowice to są w tym samym czasie. Taką imprezę przygotujcie na przyszły rok sprawdzając kalendarz imprez aby możne kto chciał przyjechać to po prostu nie miałby dylematu gdzie jechać. Po drugie tez trzeba sobie zarezerwować kilka dni. To już ostatnia moja uwaga.
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

witam .no nie morzemy przesunąć daty bo tylko podpinamy się pod dużo większą imrezę rolniczą ,nasze uczestnictwo polega na wystawie ciągników zabytkowych ,bez żadnych manewrów czy korowodów ,no może jakieś małe przejażdzki po łące ,na wystawę zjeżdzają producenci maszyn i ciągników z polski jak i państw ościennych ,hodowcy zwierząt ,morze na przyszły rok będzie więcęj starych traktorków ,narazie mamy dziesięć ,pozdro:p
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2556
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: SEBRIGHT »

Hmm... jeśli koliduje z Wilkowicami, termin wydaje mi się fatalny - zwłaszcza że Wilkowice na dobre już się wpisały w kalendarz i wiele osób z RT i nie tylko, jeździ tradycyjnie co roku. Z tego podobnych powodów jak co roku jadę na Wilkowice, chociaż mam sporo dalej.
Gdyby był iny termin i coś by się wyklarowało, może bym się pojawił. Niemniej jednak pomysł jak najbardziej godny pochwały - warto było by rozkręcić choćby jedną imprezę związaną ze starymi ciągnikami :)
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
ODPOWIEDZ