impreza w Rudawce Rymanowskiej

Rozmowy na temat zlotów i imprez
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

No pogoda to nie dopisała 'w sobotę było dużo lepiej i większa frekfencja ,a jeśli chodzi o termin to ja nie ustalam tylko organizator główny tak więc naszą wystawę będziemy kontynuować dwa razy w roku na powitaniu lata w czerwcu i porzegnaniu lata pod koniec sierpnia oczywiście obie w Rudawce Rymanowskiej .W przyszłym roku będzie nowy most przez Wisłok ,morze lepsza pogoda,noi morze inny termin nisz w Wilkowicach ,tego wszystkim życzę*tup*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Piotr napisał/a:
Super, tylko dlaczego w terminie Wilkowic?
Przepraszam, ale wygląda to jak profanacja.
Powiem krótko Szczęść Wam Boże.
Nie no , uśmiechnąłem sie trochę... szczerze to nie wiem co mysleć.. że "podpinamy" sie pod taki Ogólny Nastrój Zlotowy i chcemy sie tak wypromować? Czy może "konkurencja" hehee... nie , no dobre...

Śpieszę wszystkich zainteresowanych uspokoić i że termin naszej "imprezy" jest absolutnie niezależny od nas. "Pożegnanie lata" organizowane jest od kilkunastu lat w ostatni wekeend Śierpnia. Choć w tym roku zrobiono wyjątek.

Do Wilkowic mamy zależnosci od wybranej trasy od 610 do 690km w jedną stronę,dalej sie smieje na mysl o "konkurencji" a najbardziej to już ze skali 200 do 10 traktorów. :)

Nie mniej zapraszamy w Czerwcu przyszłego roku. Jak nic nieprzewidzanego nie stanie na przeszkodzie - podwojenie liczby uczestników jest niemal pewne.

I to nas cieszy najbardziej :)<br><br><br><br>Farmer - przepraszam że nie udało sie nam porozmawiać, ale sam widziałeś - działo sie :) Pięknie dziekuje za zrobienie filmiku i szybkie sie nim, z nami podzielenie.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Piotr »

Marku tu nie chodzi o konkurencję, nie wiem jak to określić.
Wilkowice - tu się wszystko zaczęło, to takie dla nas święto, że nawet jak nie przyjeżdżasz to akurat w tym czasie nic nie wystawiasz - dlatego użyłem terminu profanacja.
Wiem, że to może was śmieszyć.

Dobrze zapamiętajcie tą wystawę, którą zrobiliście teraz. Ja wam dobrze wróżę. W Wilkowicach zaczynaliśmy tak samo.

Tylko ten termin:o

Pozdrawiam

P.S.
tydzień wcześniej Zechin (mam nadzieję że co dwa lata), wrzesień dzieci do szkoły*bye*, jeżeli w przyszłym roku terminy się nie pokryją, to myślę, że wpadnę na kilka dni bo tereny macie urocze a i po drodze jest sporo osób do odwiedzenia z okolic Wrocławia, Katowic, Krakowa*clap*
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Piotr napisał/a:
...
Wilkowice - tu się wszystko zaczęło, to takie dla nas święto, że nawet jak nie przyjeżdżasz to akurat w tym czasie nic nie wystawiasz - dlatego użyłem terminu profanacja.
Piotrze to ja przepraszam, nie domysliłem sie że o takie rozumienie sprawy chodzi.


Masz racje, bedąc na Twoim miejscu czułbym pewnie podobnie. Niestety nie mamy wpływu na terminy. Zrobienie wystawy samodzielnie( bo do Festiwalu to nam droga daleka) nie wchodzi w grę, jesteśmy za mali. Musimy póki co kątem przycupnąć przy kimś innym i być zależnym od jego reguł.

Może kiedyś...marzy mi taka samodzielna impreza, wrzesień to taki piekny magiczny czas w Bieszczadch... :) Po tej, pierwszej która za nami - wierze w to że sie uda -jeszcze mocniej :)
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Nie ma sprawy Marku ;)

Myśleliście może o Boguchwale ?
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12219
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ursus »

Wydaje mi się, że tak odległe imprezy nie mogą ze sobą konkurować - a fajnie, że w Waszym rejonie coś się dzieje , bo Ci, którzy mają 500-600 km do Wilkowic to nie pojadą na festiwal, a do Was i owszem. A ja z kolei mam za daleko do Was - więc pewnie nigdy nie zawitam do Was, a do Wilkowic jeżdżę 10 lat już. Dlatego po głębszym przemyśleniu - te terminy chyba nie są aż takim problemem przy tej odległości. Problem może mieć ktoś kto mieszka po środku i chciałby jechać tu i tu.

Życzę Wam, aby się to rozwinęło. Wiem jak trudno coś zorganizować.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 217
Rejestracja: 07 sie 2006, 21:44

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Piotr »

Pawle masz rację, ale ja bardzo chciałbym do chłopaków te 600km pogonić - najlepiej w lipcu lub sierpniu:p
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12219
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Ursus »

Mała prośba :)

Stosujcie wszędzie pisownie zgodnie z naszą modą - RetroTRAKTOR - czyli bez spacji, i z taką a nie inną kolejnością wielkich liter :)

Z racji tego, że istnieje w Golubiu klub Retro-Traktor - zależy nam na zachowaniu nazwy zgodnie z pierwowzorem z 2006 roku :) Popraw proszę na YouTube w filmiku też.

Bardzo mi miło i cieszę się, że tak mocno promowaliście nasz portal na swojej wystawie. Liczę na obszerną relację :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Się robi :P
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

no to zapraszamy za rok ,po rozmowie z dyrektorem mamy miejsce zaklepane ,oczywiście w między czasie zapraszam na kawkę WARSZTATÓWKĘ
harvester
Posty: 111
Rejestracja: 08 lut 2012, 18:32

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: harvester »

szkoda że pogoda nie dopisała w niedziele ale i tak traktory się pięknie prezentowały myśle że za rok będzie ich więcej może jakieś maszyny rolnicze też warto pokazać
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Jusz mamy różne zgłoszenia o starych maszynach napewno się cos podepnie pod niektóre traktorki *tup*
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: mf135 »

Tak panowie jak dobrze się to wszystko poskłada będzie stary kombajn silnik stacjonarny i wiele wiele innych jak tylko zdrówko pozwoli bo chęci są nieziemskie:D Jeszcze raz dziękujemy wszystkim kolegą z RETROTRAKTORA i nie tylko z wsparcie i ciepłe słowa i mam nadzieje że z niektórymi do zobaczenia za rok Piotrze*tup*
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2556
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: SEBRIGHT »

Ursus napisał:
Wydaje mi się, że tak odległe imprezy nie mogą ze sobą konkurować - a fajnie, że w Waszym rejonie coś się dzieje , bo Ci, którzy mają 500-600 km do Wilkowic to nie pojadą na festiwal, a do Was i owszem. A ja z kolei mam za daleko do Was - więc pewnie nigdy nie zawitam do Was, a do Wilkowic jeżdżę 10 lat już. Dlatego po głębszym przemyśleniu - te terminy chyba nie są aż takim problemem przy tej odległości. Problem może mieć ktoś kto mieszka po środku i chciałby jechać tu i tu.

Życzę Wam, aby się to rozwinęło. Wiem jak trudno coś zorganizować.
Właśnie miałem ten 'problem'. Dylematu nie było, bo już długo jeżdżę na Wilkowice, ale też trochę szkoda że nie mogłem być w Rudawce, bo kusiło... kusiło... Ale jak impreza ma być 2x do roku może w czerwcu uda mi się zrehabilitować :p

Piotrek Jakbyś się wybierał obowiązkowo wpadaj do mnie :)

Cieszę się że impreza Wam się udała i trzymam kciuki żeby impreza stała się cykliczna *tup*
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: marek_spectra »

Na pewno pojadę/pojedziemy do Wilkowic. Oczywiscie w roli widzów, ale nie odpuscimy. Jak tylko nie bedą sie nam dublowac terminy :)

Załapaliśmy klimaty zlotowe na dobre. Ale już wiemy że ograniczymy sie do jednej imprezy na pewno tj Zakonczenie Lata w ostatni wekkend Sierpnia. Ten termin mamy już zaklepany - Figurujemy już jako wystawcy - współorganizatorzy przyszłorocznej edycji. Wiąże sie to z min z naszym udziałem w całej marketingowej akcji , tj w plakatach, zwiastunach etc.

Jest podobna impreza (Wystawa Rolnicza)w wczesniejszym terminie w Boguchwale. To ciekawy temat... być może jak zgłosiliby sie retrotraktorzysci z okolic Rzeszowa to kto wie , może pognalbysmy po te 100km z lawetami.. Ale póki co to takie gdybanie.

Na razie przygotowujemy relacje z tegorocznej imprezy, za dwa trzy dni bedzie gotowa.
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

Do Boguchwały mam jakieś 50 km, jestem co roku tak, że fajnie by było. W tym roku jacyś goście wyskoczyli z 3P 4x4 oraz c 362 z różnymi modyfikacjami i zainteresowanie mieli dosyć duże :D
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

W jakim terminie jest impreza w Boguchwale*tup*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Dość obszerna relacja ukarze się w lokalnym tygodniku PODKARPACIE w najbliższą środę a z naszej strony to marek_spektra pracuje nad oficjalną stroną w internecie STARY TRAKTOR BIESZCZADY .Można nas odwiedzić na www.facebook.com/starytraktorbieszczady , napewno w tym temacie znajdzie się relacja z wystawy pozdro.*tup*



zapraszam do polubienia strony *pray*
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: warsztat777 »

Jeździ i to bardzo dobrze jeszcze jak zrobie pompe i wtryski to powinna lepiej palić, pozdro*tup*
Farmer
Posty: 44
Rejestracja: 30 lis 2013, 15:57

RE: impreza w Rudawce Rymanowskiej

Post autor: Farmer »

W tym roku z tego co widzę Rudawka Rymanowska tydzień po Wilkowicach się odbędzie. Jakieś małe przygotowania do imprezy już są ? ;)
ODPOWIEDZ