Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych -

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2556
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: SEBRIGHT »

Udanego zlotu chłopaki *tup*
I oby pogoda w miarę dopisała :)
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
Awatar użytkownika
piotr31
Posty: 545
Rejestracja: 07 sty 2008, 22:59

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: piotr31 »

Pogoda w piątek masakra lało ,padało , mżyło na przemian ,bez stroju ochronnego ani rusz .*flower* Obrazek



Obrazek



Sobota słoneczna zero opadów było co podziwiać



Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin125p
Posty: 886
Rejestracja: 29 sie 2006, 12:31
Lokalizacja: Koszkowo (w PGS :-) )

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Marcin125p »

Zlot w Łazach pokazali w Teleexpressie :). Ja poczekam na artykuł na stronce *sarcasm**sarcasm*
RATUJMY LEGENDY NASZYCH PÓL I DRÓG
bananaking
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:53

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: bananaking »

Marcin125p napisał/a:
Zlot w Łazach pokazali w Teleexpressie :). Ja poczekam na artykuł na stronce *sarcasm**sarcasm*
http://teleexpress.tvp.pl/ 9 minuta 34 sek. :)
marek_79
Posty: 284
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:05

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: marek_79 »

Gratuluję wszystkim dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Jacek ze Skansena »

Dziękujemy Marku za zaproszenie. Impreza przednia.
Awatar użytkownika
Mars
Posty: 790
Rejestracja: 26 lip 2013, 16:25

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Mars »

Z tego co słyszałem, to pogoda trochę popsuła radochę z zabawy, ale i tak, kto nie był niech żałuje :) Za rok na pewno nie odpuszczę :) Myślę, że za parę lat będzie to największa tego typu impreza w Polsce. Marek - gratulacje !!! Czekamy na foto relację :) , a tym, którzy wracają do domów, życzę spokojnego i bezpiecznego powrotu.
marek_79
Posty: 284
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:05

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: marek_79 »

Pogoda grymasiła pierwszego dnia masakrycznie. Drugi i trzeci dzień zlotu było bardzo ładnie. Zlot udany... Jedno jest pewne trzeci zlot odbędzie się w Czerwcu 2016 roku.
Awatar użytkownika
SEBRIGHT
Posty: 2556
Rejestracja: 23 sty 2007, 13:27
Lokalizacja: Dobra (Małopolskie)

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: SEBRIGHT »

Mars myślałem że miałeś być jednym z uczestników jadących na kołach:?
Zetor 25K - 1953; Dolpima PS290 - 1988 (chyba); Dezamet ... - 1988; Żuk A06 - 1980; MF70 - 1980 i 1989; HakoTrac T6 - 1963; Dzik 2 - 1969; Ursus C-355 - 1972; Hakotrac T8 - 1965;
marek_79
Posty: 284
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:05

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: marek_79 »

No właśnie Mars miał jechać na kołach. Dziś powiem krótko szukam 10 śmiałków do jazdy na kołach w 2016 roku
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Ursus »

Gratulacje Marek! :) Robisz świetną robotę :) Chociaż w tym roku nie mogliśmy zawitać, to śledziliśmy cały czas newsy na Facebooku i poprzez wiadomości MMS , które spływały do mnie od kilku osób :)


Odnośnie jazdy na kołach... Przemo... może my się "puścimy" nad morze? ;)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Maciej_76
Posty: 158
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Maciej_76 »

W drodze do Łaz zapraszam w odwiedziny do otwartego Muzeum ;)
Awatar użytkownika
Mars
Posty: 790
Rejestracja: 26 lip 2013, 16:25

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Mars »

marek_79 napisał/a:
No właśnie Mars miał jechać na kołach. Dziś powiem krótko szukam 10 śmiałków do jazdy na kołach w 2016 roku
A no właśnie miałem jechać, ale jak to z mechanikami bywa, nie zdążył naprawić ciągnika bo coś tam ... i w 6 miesięcy nie zdążył ... szkoda gadać. W tej sytuacji Marek powiem tak. Za rok jestem na pewno, choćbym Ursusem C 308 z liskiem, to przyjadę :)
anrek
Posty: 38
Rejestracja: 03 sty 2010, 9:21

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: anrek »

Maciej 76. moja taka uwaga ,a nie jestem administratorem wydaje mi się ze nie jest na miejscu reklamowanie swoich usług tu na tym forum, weż to pod uwage i nie rób tego więcej.
Awatar użytkownika
Maciej_76
Posty: 158
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Maciej_76 »

anrek ja nie reklamuje tylko wspomagam osoby które potrzebują mojej pomocy w hamulcach i sprzęgłach
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Jacek ze Skansena »

Potwierdzam. Na pewno te informacje są przydatne. Kilka części zostało już zregenerowanych.
marek_79
Posty: 284
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:05

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: marek_79 »

Pozdrawiam z Zakopanego. Glos mi wraca do normy*yes*. Od 2016 roku rejestracja odbywac sie bedzie wylacznie z naszej strony www. Samy nigdy nie wjada, ze wgledu na BHP. Ogolnie wspomnienia bardzo dobre. Kai do mnie powiedzial, ze nigdy w Europie nie widzial takiego zlotu.... i tego sie trzymajmy. Potwierdzam szukam 10 traktorzystow do jazdy na kolach w 2016. Sorry za polskie znaki, ale komp jest z USA, pierwsze jego uruchomienie.
Awatar użytkownika
Mars
Posty: 790
Rejestracja: 26 lip 2013, 16:25

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: Mars »

Marek, mechanik za rok to już na pewno zdąży mi zrobić Zetora, dlatego myślę, że potrzebujesz jeszcze 9 chętnych - ja, tak, czy tak jadę na kołach. Nie odpuszczę takiej frajdy :)
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: drandrzej »

Anrek - Maciej pomaga jak może , ja cenię Jego działania bo i mnie kilka razy wspomógł , w znakomitej jakości wykonania - formalnie podpis mieści sie w ramach regulaminu - raczej szkoda że nie pojawił się wczesniej .

Marek79 - dziękuję za fajny zlot , po częstych kontaktach telefonicznych czuję się jakbym trochę maczał w nim palce :p . na przyszłość - temat do ogarnięcia to coś do zjeżdżania z TIR-a , rampa , choćby przewożona - rodem z PRL-u - bo były takie mocarne - tak żeby nie było kłopotów rozładunkowych , bo niestety na pomoc nie zawsze można liczyć .

Przy okazji dziękuję też Kamilowi i Jackowi Hornikom za wyratowanie nas z opresji - pomogli bez mrugnięcia okiem .

Mars - teraz nie obiecuj , zeby za rok nie było powtorki ,bo tych planów ujawniasz wiele a mija rok kolejny i ...
poczekajmy żeby tego zetora zobaczyć jeżdżącego a potem dopiero deklaracje - moim zdaniem .
do Wilkowic masz jeszcze czas - tak żeby w tym roku coś pokazać .

Sympatycznie i kolorowo było w Łazach , i ja dałem się zwieść Mariuszowi Nowakowi i pomknąłem za nim - okazało sie - na plażę - na moich starych pękających oryginalnych oponach bombajem - a tak sam sobie rozsądnie obiecywałem ze żadnych takich numerów bo bombaj zrobi zaślubiny z morzem i tam biedak zostanie chrzest oleum czyniąc na plażowiczów :p
marek_79
Posty: 284
Rejestracja: 09 mar 2014, 21:05

RE: Drugi Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczy

Post autor: marek_79 »

Rampa jest bardzo potrzebna. Andrzej Twoje uwagi wdrazam. sorry za polskie znaki
ODPOWIEDZ