Zlot ciągników na Mazowszu

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Donkihot
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2015, 12:12

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Donkihot »

Jacku, to jest właśnie problem o którym pisałem przed zlotem. Nie znam nikogo z forum że tak powiem "face to face" Pewnie się my widzieli i nawet o tym nie wiemy. Jak wejdziesz na tą stronkę: http://www.fajkowysklep.pl/
to przewija się jedna fotka na której widać moją wstrętną paszczę, ta piękna dziewczyna to moja żona Edyta i młodziak to nasz starszy syn. Na zlocie byliśmy z młodszym (ale też fajnym)
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Jacek ze Skansena »

To się jeszcze będzie okazja. Pozdrawiam. W sobota-niedziela najbliższa jest wystawa w Golubiu-Dobrzyniu. Zapraszam. Tam będzie troszkę gości w koszulkach nie tylko Forumowych.
Donkihot
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2015, 12:12

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Donkihot »

Dziękuję za zaproszenie, ale po mimo szczerych chęci nie dam rady. Może gdzieś w innym terminie. Trochę mam napięty harmonogram, bo sezon zawodniczy w toku i jeszcze kilka spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Ursus »

Nie ma problemu, tylko, że fotek jest trochę i nie wiem które Twoje - dostałem je pakietami od kilku osób do zamieszczenia... :(
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

^Ursus -już ci wysłałem w pw, które moje fotki są ;)



Uwaga!
1 oraz 2 Lipca 2017 roku, odbędzie się "II Zlot Starych Traktorów na Mazowszu"!
W tym roku, Zlot bedzię 2-dniowy ;)
Dodatkowe informacje pojawią się niedługo. :)
Zarówno na stronie FB jak i tu, będą aktualizowane na bieżąco informacje!
Strona FB: https://www.facebook.com/I-Zlot-Starych ... 416653436/
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: Ursus »

Jak już będziesz miał konkrety - to załóż osobny temat :)

Ja już dodałem do kalendarza imprez.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
wisera
Posty: 250
Rejestracja: 13 sty 2013, 13:58

RE: Zlot ciągników na Mazowszu

Post autor: wisera »

Serdecznie zapraszamy :)
http://sagan.org.pl/



W atrakcjach dla traktorzystów przewidujemy : Traktorowy rajd do Domu Św. Faustyny w Ostrówku, sesja fotograficzna dla ciągników w pięknym plenerze, omłoty, wyścigi ciągników również uroczysta parada w Niedzielę po Mszy Św. z pod Kościoła na plac manewrowy, więcej atrakcji i szczegółów na naszej stronie internetowej (link powyżej), bądź pod telefonem (na stronie jest podany numer). Serdecznie zapraszamy na 1-2 Lipiec w Woli Rasztowskiej :)
ODPOWIEDZ