Targi retro w Poznaniu

Rozmowy na temat zlotów i imprez
Awatar użytkownika
marsosno
Posty: 72
Rejestracja: 06 paź 2016, 9:44

Targi retro w Poznaniu

Post autor: marsosno »

http://www.retromotorshow.pl/pl/

Trochę nie rozumiem sensu tych targów. Tam się wystawiają ludzie ze swoimi eksponatami czy raczej firmy remontowe i handlujące zabytkami.

Czy będzie wystawiony jakiś sprzęt z branży rolniczej?

Głównie to mnie interesują części i firmy naprawiające silniki...

Może w przyszłym roku wystawimy forumowych przedstawicieli i wystawimy nasze skarby.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Ursus »

Nie mam pojęcia jaka będzie formuła, ale zastanawiam się nad tym, żeby jechać :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

Klub Traktor i Maszyna na 200m^2 wystawia 10 zabytkowych ciągników , będą w tle leciały filmy z Festwali , będzie stoisko , na stoisku Klubowicze , w tym ja (w niedzielę )
więcej info - na FB , może uda się na bieżąco ,będziemy próbować
Awatar użytkownika
marek_spectra
Posty: 272
Rejestracja: 02 sty 2013, 19:05

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: marek_spectra »

Gratuluję :) i ciesze sie że Stare traktory bede reprezentowane , bo jak by nie było to istotna, choć nie doceniana cżeść Motoryzacji.

Przy okazji zdradzę że Stary Traktor Bieszczady też bedzie się wystawiał :) Ale na innej imprezie. Boksy 250m2 i 10 -12 szt .traktorków Mamy troche stracha bo to pierwszy raz i spore wyzwanie logistyczne, dwa TIR , Hotel etc.

Jak bedziemy mieli wszystko dopięte - podam wiecej szczegółw.
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

NO i piknie , Gratulacje , jak się cos robi to potem to Coś widać , wrzućcie jakieś info jak bedzie już wiadomo .
Awatar użytkownika
Maciej_76
Posty: 158
Rejestracja: 29 lip 2013, 21:23

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Maciej_76 »

Witam
też będziemy obecni
Zapraszamy

https://www.facebook.com/muzeumkakolewice/
Awatar użytkownika
marsosno
Posty: 72
Rejestracja: 06 paź 2016, 9:44

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: marsosno »

Proszę o fotki z imprezy.
Ja będę dopiero w niedziele.
Czy będą jakieś silniki stacjonarne? Części i firmy regenerujące np. pompy wtryskowe starych maszyn???
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

plan tego co będzie masz w linku , wystarczy wejśc na stronę , reszta okaze się na miejscu .Maciej widzimy sie zatem w ND .
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Ursus »

Postaram się przyjechać w niedzielę ale jeszcze nie wiem czy się uda :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

a może przez tego gościa z FElgami droga prowadzi :p
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Jacek ze Skansena »

Jestem w sobotę.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Ursus »

drandrzej napisał/a:
a może przez tego gościa z FElgami droga prowadzi :p
Niestety przeciwny kierunek ;)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

Prezentacja Klubu "Traktor i Maszyna" na Retro MotorShow już gotowa. Czekamy jeszcze na Lanz Bulldoga 12 Piotra Głaczyńskiego. Łącznie wystawimy 14 ciągników w tym jednego Dzika 21. Jesteśmy w hali 6a. Zapraszamy zwiedzających w piątek od 11:00 do 18:00 a w sobotę i niedzielę od 10:00.
Awatar użytkownika
marsosno
Posty: 72
Rejestracja: 06 paź 2016, 9:44

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: marsosno »

Było co ogladać.
Łezka sie w oku kreci. Niestety prawie nie było silników stacjonarnych. Te kilka szt to inna epoka niż moje Esy. Liczyłem na jakieś firmy remontujace silniki...


Czy klub Retro traktor i Maszyna jest powiązany z tym forum czy to osobne podmioty?
Szymon
Posty: 40
Rejestracja: 31 gru 2015, 22:12

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: Szymon »

Hej..Byłem w sobotę na tych targach i rozmawiałem z pewnym Panem który był przy dziku(ja to ten młody chłopak z dziewczyną) jest ta osoba na forum lub właściciel tego dzika?
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: Targi retro w Poznaniu

Post autor: drandrzej »

Klub Traktor i Maszyna to podmiot powstały laata wstecz , wejdź na stronę http://www.traktorimaszyna.pl
organizuje miedzy innymi największy Polski i jeden z większych w Europie Festiwal starych Ciagnikow i maszyn Rolniczych w Wilkowicach
wielu uzytkowników tego forum w tym Paweł (admin i załozyciel RT)to klubowicze od wielu lat .

Forum RetroTraktor.pl jest osobnym bytem , administrowanym przez Pawła , stąd wielu trafiło do Klubu , z Klubu wielu dyskutuje tutaj na forum , jakoś uzupełniają sie te byty , bo choc osobne formalnie - idea jest wspólna
ODPOWIEDZ