Traktor i maszyna półrocza...

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
Tomek_J
Posty: 400
Rejestracja: 26 lip 2007, 6:50
Lokalizacja: Okolice Pyrzowic
Kontakt:

Traktor i maszyna półrocza...

Post autor: Tomek_J »

Niestety nie jest to propozycja konkursu, ale zwrócenie uwagi na kiepską częstotliwość aktualizacji jednego z najciekawszych działów. Wiem, można powiedzieć: "Jak kwękasz, to sam coś zrób !" - tyle, że niestety nie mam odpowiedniej wiedzy. Tak, czy siak: szkoda.
Wicher
Posty: 2077
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: Traktor i maszyna półrocza...

Post autor: Wicher »

A może to jest właśnie rozwiązanie ?
Niektórzy posiadają swoje bardzo unikatowe maszyny, które mogliby przedstawić szerszej publiczności.
Gdyby tak kilka osób opisało swoje rodzynki to już i Pawłowi by było łatwiej...
A to że ten dział akurat się tak przeciąga trzeba zrozumieć, gdyż stronkę tworzą pasjonaci mający 10001 innych zajęć i pracę, wiadomo że w sezonie nie ma czasu na pisanie... A teraz już jest po sezonie więc coś się zmieni ;)
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12219
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Traktor i maszyna półrocza...

Post autor: Ursus »

Przyznaję się do tego, że zaniedbany została rubryka Traktor miesiąca i Maszyna miesiąca, ale...
- w sezonie jest masę zajęć
- pojawiają się wtedy relacje z imprez, czego nie ma zimą

Poza tym - tak jak napisał Wicher - administrowanie stroną to sporo pracy, której nie widać. Na pisanie artykułów aktualnie mam niemal całkowity brak czasu. Nie chcę więc obiecywać, że coś się pojawi za 2 dni, bo wiem, że się nie wyrobię.

Rozważaliśmy rezygnację z tej rubryki, ze względu na takie opóźnienia, ale doszliśmy do wniosku, że jak się czasem coś "obsunie" to wybaczycie.

Pamiętajcie też, że im więcej artykułów na stronie, tym bardziej trzeba się napracować przy kolejnych - bo to co popularne i znane zostało opisane. I trzeba szukać rodzynków, maszyn zagranicznych itd - a to z kolei pochłania wiele czasu i nie zawsze udaje się zgromadzić na tyle informacji, aby artykuł był pełny i rzetelny.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
hazi
Posty: 111
Rejestracja: 10 lut 2010, 10:28

RE: Traktor i maszyna półrocza...

Post autor: hazi »

Osobiście bardzo lubię ten dział i podziwiam ludzi którzy wkładają tyle pracy i serca aby tworzyć te artykuły. Profesjonalizm i stopień zaawansowania tych artykułów jest na takim poziomie że nie jedno pismo o technice rolniczej mogło by się uczyć od Was. Spokojnie czekam na każdy artykuł ponieważ widząc ich jakość i stopień zaawansowania warto jest czekać na nowe. Osobiście byłbym bardzo rozczarowany gdyby tak poczytna rubryka zniknęła ze strony forum.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ