Znikanie obserwacji tematów

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 675
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Znikanie obserwacji tematów

Post autor: jarekstryszawa »

Zauważyłem, że co jakiś czas tema jaki obserwuję znika z subskrypcji- tzn. muszę od nowa kliknąć "śledź temat".

Czy też tak macie? Robię coś nie teges? Zawszę dbam, żeby wchodzić na forum z jednego kompa. Siedzę na wielu forach i tak mam tylko tutaj.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: Ursus »

Może tak się dziać. To forum niestety nie jest doskonałe i nigdy nie było "obliczone" na taką popularność jak u nas.

Czekam z niecierpliwością na aktualizację systemu. Nowsza wersja już działa, ale jest to jeszcze wersja testowa. Jak tylko ustabilizuje się działanie nowego systemu, wykryte zostanie większość błędów "wieku dziecięcego" to przerzucimy się. Chcę uniknąć jakichś awarii z tego powodu.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 675
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: jarekstryszawa »

OK- trzymam kciuki za powodzenie!



Witam- gubienie obserwacji dalej ma miejsce, a do tego okresowo nie przychodzą powiadomienia o nowych postach. Może w prezencie świątecznym uda się coś zaradzić na te przypadłości?
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: Ursus »

Spróbuję się przyjrzeć temu. Szczerze mówiąc nigdy nie korzystam z tych funkcji i ciężko mi to zaobserwować.

Niestety nowa wersja systemu nadal nie jest wersją stabilną, aby można było bezpiecznie na nią przejść.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 675
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: jarekstryszawa »

Dalej znika obserwowanie, a do tego nie przychodzą powiadomienia...



Kilka dni przychodziły powiadomienia- teraz znowu nie...



Zmieniałem adres mailowy do powiadomień- bez skutku...
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: Ursus »

Ale na jaki zmieniłeś? W tej samej domenie? Czy ktoś też ma takie problemy? Bo na razie tylko Ty alarmujesz.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 675
Rejestracja: 12 gru 2012, 20:35
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

RE: Znikanie obserwacji tematów

Post autor: jarekstryszawa »

Na jarekstryszawa@gmail.com czyli nie na wp. Zresztą na wp też te powiadomienia nia trafiały do spamu.



Wczoraj wieczorem przyszły pierwsze powiadomienia! Nareszcie ;-)
ODPOWIEDZ