Propzycja zmiany na stronie

Regulaminy, ogłoszenia, współpraca, newsy z życia forum...
Awatar użytkownika
Tomek_J
Posty: 400
Rejestracja: 26 lip 2007, 6:50
Lokalizacja: Okolice Pyrzowic
Kontakt:

Propzycja zmiany na stronie

Post autor: Tomek_J »

Z lekkim żalem przeczytałem o traktorach na Święcie Śląska w Koszęcinie. Koszęcin ode mnie jest o przysłowiowy rzut beretem, w dodatku w weekend snułem się po tamtych okolicach na 2 kółkach i chętnie bym wpadł popatrzeć, pogadać... Niestety przeszło bez echa, impreza nie figuruje w kalendarium RT, nikt chyba też nie anonsował jej ani na stronie, ani na forum w "Imprezach, zlotach". Czy istnieje jakaś możliwość bardziej "zorganizowanego" zgłaszania imprez i pokazywania kalendarium w przeorganizowanej, bardziej "oczowrzutnej" formie tak, żeby po samym tylko odpaleniu głównej strony RT było widać, czy, gdzie i kiedy szykuje się jakiś zlot, czy wystawa ?...

P.S. Może impreza była anonsowana, a tylko ja ślepy jestem, ale i tak uważam, że tego rodzaju rzeczy należy ogłaszać w taki sposób, żeby i ślepy zauważył.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12232
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Propzycja zmiany na stronie

Post autor: Ursus »

Słuszna uwaga, przyznaję, czasem imprezy nie są reklamowane w sposób dobrze widoczny, ale to też po części wina organizatorów, których nie da się doprosić o przesłanie plakatu itd, który możnaby na stronie głównej zaprezentować.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Roman1313
Posty: 570
Rejestracja: 14 kwie 2010, 23:39

RE: Propzycja zmiany na stronie

Post autor: Roman1313 »

Takie z ostatni chwili to może na fejse dawać?
Awatar użytkownika
Tomek_J
Posty: 400
Rejestracja: 26 lip 2007, 6:50
Lokalizacja: Okolice Pyrzowic
Kontakt:

RE: Propzycja zmiany na stronie

Post autor: Tomek_J »

Roman1313 napisał/a:
Takie z ostatni chwili to może na fejse dawać?
Można, aczkolwiek są tacy (w tym piszący te słowa), którzy maja alergię na fejs-zboka... Wolę stronę i forum, jest treściwiej.
A co do anonsowania: to nie musi byc plakat, wystarczy na stronie RT pod bannerem jakaś linijka tekstu typu: "11.05.2019 - Pcim (małopolskie) - Zlot Starych Ciągników". I aktualizowana na bieżąco tak, żeby był tylko wpisy od dnia bieżącego do np. 2 tygodni w przód.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12232
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Propzycja zmiany na stronie

Post autor: Ursus »

Postaram się wziąć pod uwagę te sugestie :)



Ale tak jak pisał Roman - na naszym profilu FB jest sporo ciekawostek też - zatem zapraszam do zaglądania :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ