Ferguson tea 20 przeszczep

Wszystko co dotyczy amerykańskich ciągników - John Deere, Farmall, ...
Kozik
Posty: 29
Rejestracja: 07 lis 2020, 18:43

Ferguson tea 20 przeszczep

Post autor: Kozik »

Cześć, od dawna chodzi mi po głowie temat z przeszczepem silnika 3p lub 4p do fergusona tea 20, w benzyniaku rozrusznik jest po prawe stronie jak w kryzie silnika 4p, a w 3p troche kombinacji z kryzą, by trzeba było z bułgara pasować. Wie ktos jakie sa rozmiary tej kryzy 4p i czy by mi to pasowało do mf?
Awatar użytkownika
Pronar 82A
Posty: 257
Rejestracja: 20 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: Opole

Re: Ferguson tea 20 przeszczep

Post autor: Pronar 82A »

Szkoda ciągnika wg mnie. Lepiej wyremontować oryginał. Jeśli planujesz nim pracować, założyłbym inst gazową z demobilu, I albo II generacji, za nieduże pieniądze idzie kupić.
Awatar użytkownika
TYMON
Posty: 228
Rejestracja: 05 lip 2007, 17:46

Re: Ferguson tea 20 przeszczep

Post autor: TYMON »

takie swapy już od dawna były robione 8-) nie trzeba kryzy a trzeba mieć wiedzę :mrgreen: , tyle ze to nie taka prosta sprawa :lol: benzyniak wyremontowany z kosiarka na 3 nożach co zbiera 1.5 metra na raz pali mi 6 litrów benzyny , ale nie śmierdzi :lol: mi ropą :lol: i normalnie mogę rozmawiać 8-)
Kozik
Posty: 29
Rejestracja: 07 lis 2020, 18:43

Re: Ferguson tea 20 przeszczep

Post autor: Kozik »

Tu nie chodzi ze to benzyna czy coś, tylko po prostu ten silnik wariuje, psuje sie za każdym razem cos innego. Cena części do tego silnika to kosmos, za mniejsze pieniadze mam 3p. Strach jest nim gdzieś dalej jechac bo ma swoje odpały. Do domu nie dojade, ciagnik ten potrzebny jest do pracy. Posiadam juz silnik 3p ale teraz musze walczyć z kryzą, jaką zamontować, potrzebuje waszej pomocy
Kozik
Posty: 29
Rejestracja: 07 lis 2020, 18:43

Re: Ferguson tea 20 przeszczep

Post autor: Kozik »

TYMON pisze: 23 kwie 2021, 17:46 takie swapy już od dawna były robione 8-) nie trzeba kryzy a trzeba mieć wiedzę :mrgreen: , tyle ze to nie taka prosta sprawa :lol: benzyniak wyremontowany z kosiarka na 3 nożach co zbiera 1.5 metra na raz pali mi 6 litrów benzyny , ale nie śmierdzi :lol: mi ropą :lol: i normalnie mogę rozmawiać 8-)
Możesz cos wiecej powiedzieć?
ODPOWIEDZ