David Brown 990

Wszystko co dotyczy amerykańskich ciągników - John Deere, Farmall, ...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

David Brown 990

Post autor: Deleted_User »

Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale ale chyba tak.

Macie jakieś opinie na temat tego ciągniczka? Opłaca się zamianiać za C-330? Czy jednak lepiej wziąć C-360? Ile one mogą palić np. z ładunkiem 5 T na 10 km po asflacie równym? Części podobno dostępne u dealer-ów Case np. w Toruniu. Jaki to ma moment obrotowy? Bo mocy 54 km jak mnie pamięć nie myli. Biegi ma 6 w przód i 2 w tył. I tu też moje pytanie. Czy nie ma tu takiej przepaści prędkości między 4 a 5 jak w 30? Generalnie ciągnik by służył prawie zawsze w transporcie. Co o nim myślice? Mam jednego na oku. Jak będą dokładniejsze foty to dam. Powiem tyle że cena jest chyba atrakcyjna bo 6500 zł włącznie z transportem z Gorzowa Wielkopolskiego do wsi która leży pod Szczytnem w woj war-mazurskiem. Jest to jakieś 480 km.

Pozdrawiam i Wesłoych Świąt.
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: David Brown 990

Post autor: rafal »

Jak bierzesz ten ciagnik do zwykłej codziennej pracy to C-360 jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Dostepność części , jest bez porównania lepsza. Teraz sprawdź ceny podstawowych podzespołów np zestaw naprawczy, filtry, hydraulika. W C-360 i DB
Interhandler nie wiem czy jeszcze jest dystrybutorem Case, ale faktycznie Case jest spadkobiercą ciągników DB i cześci są dostępne tj . w większości do sprowadzenia.
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: David Brown 990

Post autor: Przemas »

Witaj kolego ja nabyłem David brawn 990A a numer 486499/S jak określic rok tylko to jest na tabliczce na błotniku czy gdzie indziej szukać numeru??? pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
ODPOWIEDZ