Ford N

Wszystko co dotyczy amerykańskich ciągników - John Deere, Farmall, ...
vauxhall
Posty: 407
Rejestracja: 05 cze 2008, 22:07

RE: Ford N

Post autor: vauxhall »

Dzieki Jacek.Nie bylaby to zla koncepcja,powrot do oryginalu,ale..sa inne priorytety na odnowienie czekaja 2 c-45,zetorek..totalny brak czasu a w kraju jestem tylko kilkanascie dni w roku.
Tego Forda-fergusona napewno widziales w Wilkowicach,byl na kazdym zlocie-zielony.Zamienilem go na tego co kupilem od Kaya P.w Bojden,w czasie tego zlotu w Faborg.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Ford N

Post autor: Ursus »

vauxhall wrzucaj fotki swoich sprzętów bo wiem, że masz m.in. fajnego Boćka :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Ford N

Post autor: Jacek ze Skansena »

Coś Wam powiem. Ferguson Klub z Bojden dla nas to naprawdę dobry kontakt. Fajni Ludzie i fajne sprzęty do zdobycia za naprawdę przystępne pieniądze. Znam i wiem o tym zielonym. Podziwiałem jego zwrotność na wstawionym silniku diesla. Jak masz tyle sprzętów to naprawdę kolej na niego przyjdzie dość późno. Najważniejsze, że trafił w dobre ręce.
vauxhall
Posty: 407
Rejestracja: 05 cze 2008, 22:07

RE: Ford N

Post autor: vauxhall »

Witam ponownie.
Do Admina tez Pawla-gdybys zobaczyl co mam naprawde! (na razie ilosc) ktora- mam nadzieje przejdzie rowniez w jakosc...
Lubie silniki stacjonarne.Zwiedzilem wiele muzeow w Wielkiej Brytanii,Danii,Niemczech,Holandii,Norwegii.Wliczam w to prywatne zbiory,ktore staniem posiadania i odrestaurowania (nie wspominajac o wartosci historycznej ani materialnej)kilkakrotnie przewyzszaja np.Szreniawe.
Zapraszam do Danii,sa tu poza wspomnianym kiedys muzeum w zamku na wyspie -muzeum przemyslowe w Horsens (byla elektrownia i gazownia) duze muzeum silnikow stacjonarnych, Slynny Oersted w Kopenhadze,oraz ciekawe muzeum fergusona w Glud-uwazam ze lepiej przyjechac na dzien otwarty tego muzeum niz do Faaborg-rozmach imprezy bardzo duzy,wielkosc Wilkowic ,duzo wystawiajacych sie z czesciami,(niestety ceny!) Jak znajde troche czasu to Cie odwiedze,mam mase zdjec,ale nie moge stad wyslac,mam do dyspozycji tylko (internetowe) lacze techniczne,diagnostyczne-palmtop bez klawiatury tylko z kursorem.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Ford N

Post autor: Ursus »

Zapraszam bardzo serdecznie :) Jeśli będzie okazja wrzuć fotki swojego ciągnika.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ