RE: Jak przerobić białoruśkę

Wszystko o ciągnikach z ZSRR
Awatar użytkownika
krypton
Posty: 200
Rejestracja: 02 wrz 2009, 21:16

RE: Jak przerobić białoruśkę

Post autor: krypton »

Witam!
obawiam się że się to nie opłaci. Zależy jeszcze jakiego typu masz koparko-spycharkę. Były typy które pompę główną miały z boku ( radzieckie) a niektóre miały pompę z tyłu(rumuńskie czy bułgarskie) właśnie w miejscu wom. Jeżeli białoruśka ma zbiornik na płyn hydrauliczny o rogach obłych to jest produkcji radzieckiej. Z kanciastym zbiornikiem jest ta druga i ona ma pompę z tyłu.Sam ciągnik był produkowany tylko w ZSRR natomiast osprzęt do tej drugiej był montowany chyba jednak w Bułgarii. Znajomy próbował to przerobić ale jest trochę przy tym roboty, a Białoruśkę czy Jumza jako ciągnik rolniczy można kupić za małe pieniądze.
pozdrawiam
mf135
Posty: 41
Rejestracja: 02 cze 2014, 11:30

RE: Jak przerobić białoruśkę

Post autor: mf135 »

a nie prościej kupić mtza one jakiegoś kosmosu już teraz nie kosztują:p
warsztat777
Posty: 445
Rejestracja: 16 gru 2013, 16:46

RE: Jak przerobić białoruśkę

Post autor: warsztat777 »

Dwa w jednym to sie nie oplaci .mam taka koparko spycharke i jak sie dobrze przyjrzec to tak to jest poskrecane i ciezkie ze duzo roboty aby poodczepiac osprzet a potem go poskrecac .walwk mozna zalorzyc .sprzeglo jest dwustopniowe ale lepiej jak pisze mf emtezeta kupic i miec dwa sprzety oszczedzajac sobie ciezkiej pracy *sarcasm*
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Jak przerobić białoruśkę

Post autor: Bolszewik »

Płytę na tył się dorabia i coś z WOM przerabia nie wiem, ale mogę zrobić fotki bo kolega ma taką przeróbkę.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Jak przerobić białoruśkę

Post autor: Bolszewik »

Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ