Władek - skrzynia

Wszystko o ciągnikach z ZSRR
lucja
Posty: 298
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:15

RE: Władek - skrzynia

Post autor: lucja »

Tak zle zabezpieczylem ta plaszke i sie obrocila, a rewers sie rozjechal. Moze jakas podpowiedz jak wyregulowac rewers. Na co zwracac uwage. Po staremu bylo z prawej gruba blaszka z lewej pozostale blaszki.
grzegorz 1969
Posty: 250
Rejestracja: 24 mar 2013, 12:11

RE: Władek - skrzynia

Post autor: grzegorz 1969 »

Tak jak mówiłem, instrukcja do ręki i lepiej trochę większy luz na zębach, bo jakość obróbki obecnych kół zębatych jest marna i dlatego są głośne.
lucja
Posty: 298
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:15

RE: Władek - skrzynia

Post autor: lucja »

Witam, wszystko poprawialem. Biegi na such wchodza. Po odpaleniu i biciu biegu nie jedzie. Walem mocy sie obraca.



Moze cos ze sprzeglem. Bo jak mialem rozebrany to po wbiciu biegu nie mozna bylo obrocic zadnym kolem.



Witam, czy to mozliwe ze nie jedzie bo na rewersie zostawilem za duzy luz i pod oporem sie rozjezdzaja kola zebate. Dlaczego tak uwazam bo jak wlaczylem na walku wom grebogryzarke to chodzi.



Witam pomocy. Juz z 5 razy rozkrecalem i nie moge znalezc przyczyny. Mam sciagnieta pokrywe skrzyni. Wrzucajac biegi wchodza bez problemu. Jednak jak krece silnikiem wszystkie kola pracuja a ciagnik stoi. Obracajac walkiem wom tez wszystkie sie obracaja. Podejrzewam ze to moze te satelity poszly.
pawel1976
Posty: 63
Rejestracja: 02 sty 2013, 22:56

RE: Władek - skrzynia

Post autor: pawel1976 »

a sprzęgło łubkowe poskładałeś
lucja
Posty: 298
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:15

RE: Władek - skrzynia

Post autor: lucja »

Tak. Skrecone bo obraca kolami w skrzyni.



A szlak mnie trafia bo robota stoi.
ODPOWIEDZ