odciągi t 25

Wszystko o ciągnikach z ZSRR
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4843
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: odciągi t 25

Post autor: Bolszewik »

Jakość części do T-25 jest .... gówniana nie nie obrażajmy kupy.

Jak kupiłem pokrywki klawiatury to okazało się że otwory ustalające są źle odlane. Po rozwierceniu i tak nie chciało siąść. Dopiero podłożenie dwóch podkładek i sklejenie wszystkiego hermetykiem pomogło.

Kupując rurki popychaczy zaworów poprosiłem sprzedawce o wszystkie. Po czym wybrałem cztery najdłuższe (różnica ok 3mm).

Kupując najgłupszą gumeczkę za 50 groszy trzeba ją dokładnie obejrzeć czy nie ma wady, podobnie KAŻDĄ cześć.
Nie ważne że to grosze, ważne że nasza praca idzie na marne i rosną wrzody na żołądku.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
Esiok
Posty: 554
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:39

Re: odciągi t 25

Post autor: Esiok »

dokładnie tak jak piszesz ;) jutro podeśle ci zdjęcie jak wygląda po remoncie
Awatar użytkownika
Esiok
Posty: 554
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:39

Re: odciągi t 25

Post autor: Esiok »

tak wygląda mój nabytek po odnowie:https://zapodaj.net/cdf1cd4157123.jpg.html tylko siedzenia brakuje musze dopiero zamówić
Awatar użytkownika
Esiok
Posty: 554
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:39

Re: odciągi t 25

Post autor: Esiok »

mam mały problem a właściwie 2
-wymieniałem olej w silniku i chciałem nalać do pompy,odkręcam śrube spustową tą pod pompą a tu leje się ropa i to nie przerwalnie co jest nie tak :?:
-druga sprawa to siłownik jest po uszczelnieniu i nie opada do końca,jak stoi na betonie w garażu to od belki do betonu jest jakieś 25cm,powinien zejść jeszcze jakieś 5cm ,czy coś zle złożyłem :?: :( :(
pop
Posty: 758
Rejestracja: 04 lis 2011, 19:23

Re: odciągi t 25

Post autor: pop »

Odkręć dekielek od pompy i zobacz ,czy nie wycieka z dozatora ,jeśli tak to możesz sam wymienić oring jak z czegoś innego,to daj komuś ,kto się zna,Trzeba tez przyjrzeć się pompce zasilającejJeśli tłoczysko się nie wsuwa tyle ile trzeba,to coś skopałeś.okreslenie ile cm od gruntu nikomu nic nie powie,
ODPOWIEDZ