kupno Dzika

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
borys2001
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2017, 15:51

kupno Dzika

Post autor: borys2001 »

Witam. Dla mnie temat totalnie nowy. Rozglądam się za Dzikiem lub czymś podobnym. Jest w mojej okolicy kilka, choć ich nie widziałem. Proszę o radę, one wszystkie stoją tak w stodołach ze trzy lata, wjechały tam o własnych siłach, czy teraz palą nie wiem, nawet nie wiem czy próbować je odpalać, chciałbym kupić jakiegoś i nie wiem na co zwracać uwagę, czy bez odpalania to duże ryzyko? jeden jest za 500zł. Drugi ma mocno starsza pani w stanie igła (tak mówią) wstawiony do stodoły kilka lat temu i po śmierci gospodarza tak został, nie wiem co to za model z opisu wynika że nie ma on jednego centralnego światła i chyba dwa otwory łezkowate na czole maski, jaki to może być model? i ile może byc wart bez odpalania w wizualnym perfekcyjnym stanie?
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12233
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: kupno Dzika

Post autor: Ursus »

Jakby co to mam jeszcze jeden silnik i trochę gratów do takiego ciągniczka.

Na pewno musisz sprawdzić stan skrzyni biegów - bo często padają wałki ataku, a są ciężko dostępne i drogie. Silników jest pełno - ale jak pali to dobrze. Krzywdy mu raczej nie zrobisz jak go spróbujesz na dobrze smarnej mieszance zapalić.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Szymon
Posty: 40
Rejestracja: 31 gru 2015, 22:12

RE: kupno Dzika

Post autor: Szymon »

Dawno nie zaglądałem na forum...skończyłem mojego dzika 2 i szukam nowego sprzętu...interesuje mnie dzik 21 i ursus c-308 borys 2001 piszesz że w Twojej okolicy są te sprzęty...masz jakiś kontakt?
ODPOWIEDZ