AGRIA 3400-Warto?

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
king84
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 23:14

AGRIA 3400-Warto?

Post autor: king84 »

Witam
Wrzucił mi się w oko traktorek agria 3400 11 KM chlodzony powietrzem 4 cylindrowy
silnik na bazie subaru eh34.
Co myślicie o tym traktorku, bo za bardzo informacji na ten temat to za dużo nie ma , jedno podstawowe pytanie, czy są części do tego silnika, bo juz jeden kupiłem co prawda holder e5, i części brak do niego,
Wasze opinie ....
starszy
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2016, 4:32

RE: AGRIA 3400-Warto?

Post autor: starszy »

Agria 3400 z czterema cylindrami?.To jest ciagnik jednoosiowy.Ma zamontowany silnik diesla 4-suwowy.Oznaczenie silnika l 100.
Czesci dostepne w Niemczech.Tam tez dostaniesz czesci do Holdera.Drogie,ale sa.
king84
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 23:14

RE: AGRIA 3400-Warto?

Post autor: king84 »

starszy napisał/a:
Agria 3400 z czterema cylindrami?.To jest ciagnik jednoosiowy.Ma zamontowany silnik diesla 4-suwowy.Oznaczenie silnika l 100.
Czesci dostepne w Niemczech.Tam tez dostaniesz czesci do Holdera.Drogie,ale sa.
Ale czy się psują. niby części dostępne w niemczech, ale gdzie,
piszesz że disel, a na ogłoszeniu napisane jest że to benzyna
https://www.olx.pl/oferta/glebogryzark ... be5e6c866

link do ogłoszenia,
starszy
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2016, 4:32

RE: AGRIA 3400-Warto?

Post autor: starszy »

No wiec tak.Montowane byly silniki disla i benzynowe.Benzyniaki firmy subaru oznaczane sa symbolem EH 36, 41D, 63V, 65V. Oczywiscie roznily sie moca.11,5 konia ma EH 36.
Silniki budowane byly z mysla o zastosowaniu w maszynach rolniczych.Sa trwale i niezawodne,ale oczywiscie nie wieczne.Popularna nazwa MAG Motoren.Pod ta nazwa wyguglujesz dostawcow czesci w Niemczech.Widzialem tez czesci uzywane i nowe na ebay Kleinanzeigen.Jest tam nawet taki sam model jak Twoj,ale za 1600 Euro.Jesli to co masz na oku jest sprawne,i uda sie troche zbic cene,to wydaje mi sie,ze sie oplaci.Zaznaczam ze nie jestem ekspertem.W razie potrzeby sluze pomoca jako tlumacz j.niemieckiego.
king84
Posty: 32
Rejestracja: 02 maja 2017, 23:14

RE: AGRIA 3400-Warto?

Post autor: king84 »

starszy napisał/a:
No wiec tak.Montowane byly silniki disla i benzynowe.Benzyniaki firmy subaru oznaczane sa symbolem EH 36, 41D, 63V, 65V. Oczywiscie roznily sie moca.11,5 konia ma EH 36.
Silniki budowane byly z mysla o zastosowaniu w maszynach rolniczych.Sa trwale i niezawodne,ale oczywiscie nie wieczne.Popularna nazwa MAG Motoren.Pod ta nazwa wyguglujesz dostawcow czesci w Niemczech.Widzialem tez czesci uzywane i nowe na ebay Kleinanzeigen.Jest tam nawet taki sam model jak Twoj,ale za 1600 Euro.Jesli to co masz na oku jest sprawne,i uda sie troche zbic cene,to wydaje mi sie,ze sie oplaci.Zaznaczam ze nie jestem ekspertem.W razie potrzeby sluze pomoca jako tlumacz j.niemieckiego.
Już jej nie ma na ogłoszeniu, boje się o częsci , bo juz raz jednego kupiłem holdera e5, i brak części do niego , nawet na ebay nie ma.
ODPOWIEDZ