Traktor JOSEF BAUTZ typ:200D za 4000zł

Wszystkie małe ciągniczki takie jak Ursus C-308, Dzik, Mrówka
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Traktor JOSEF BAUTZ typ:200D za 4000zł

Post autor: Deleted_User »

Witam.Proszę o opinię mam możliwość zakupienia takiego traktora. Jest to produkcja niemiecka z roku 1961 za kwote ok 4000zł.Czy warto kupić czy ktoś ma może takiego?Nie wiem jak z częściami, czy gdzieś dostanę lub czy da się je zastąpić innymi z tego co wiem Bautz w 1962r został wykupiony przez KLASSA , obecnie traktor jest w super stanie. Łatwo go znaleźć w necie wpisując BAUTZ 200D .Czy warto go kupić? wiem że z pewnościa byłby lepszy od nie jednego sama ze wzgledu na wygląd i orginalnie dopasowanie części ale co jak się zepsuje ??? czy cena nie jest za wysoka Czekam na wasze opinie i porady.Pozdrawiam.moj nr GG 8763753.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Traktor JOSEF BAUTZ typ:200D za 4000zł

Post autor: Deleted_User »

mam bautza AS220 od 4 lub 5 lat i jedyne co wymieniałem to filtry paliwa , oponki , akumulatory. :D Jest on z 1954r i jak przystało na niemiecką produkcję tamtych lat jest niezniszczalny!! jedyny mankament hamulce.

http://www.retrotraktor.pl/forum/viewth ... post_31383
fernando135
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2009, 17:37

RE: Traktor JOSEF BAUTZ typ:200D za 4000zł

Post autor: fernando135 »

Witam i dziekuje za odpowiedź mój Bautz 200D jest naprawde super miałem kupić ESA ale naprawde odradzam w tym wypadku. Ja dałem za mój traktor 3500zł poziada : boczną kosiarke , podnośnik hydrauliczny, blokade , 4biegi terenowe , super hamulce i pełna sprawna elektryke , blacha wogóle nie skorodowana jak na 49lat a jego wyglad robi poprosty szał w mojej okolicy postaram sie dołączyć fotki . Zapraszam innych uzytkowników tego modelu traktora do opowiedzenia o swoim Bautzu i oczywiście polecam te traktorki , tak jak kolega wyzej napisał sa nie zniszczalne , w końcu były robione ręcznie .Pozdrawiam wszystkich.
Pentax
Posty: 58
Rejestracja: 07 sty 2009, 17:27

RE: Traktor JOSEF BAUTZ typ:200D za 4000zł

Post autor: Pentax »

Witam.
Fernando , czekam na twoje fotki . Możesz napisać coś więcej o ciągniczku ( jaki silnik , pojemność, moc , rozmiary opon , wymiary itp wiadomości ).
POzdrawiam
ODPOWIEDZ