Pług obracalny Ventzki

Wszystko o konnych maszynach
kraz
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2017, 15:59

Pług obracalny Ventzki

Post autor: kraz »

Witam, wyrwałem ze złomu pług obracalny firmy Ventzki i chciał bym się dowiedzieć który to rok i typ pługa, w swoich zbiorach mam 10 sieczkarni produkowanych w Turku, Kole i Koninie, wszystkie uratowane w ostatniej chwili, ostatnio przytargałem ciekawy obsypnik, super kowalska robota, z maszyn które przywiózł mi właściciel złomu zabrałem jeszcze pług konny jednoskibowy, samą ramę do pługa odkutą przez kowala i sieczkarnię bez kół z firmy Kolskiej, została sie jeszcze kopaczka, pług dwu skibowy i obsypnik ale chyba pójdzie na przetop jak nikt nie kupi bo już mi brakło kasy, kierat mam ze Suchedniowa choć słyszałem że w Turku, Koninie czy Kole też produkowali ale ja jeszcze nie spotkałem, w między czasie ktoś przywiózł kierat ale właściciel dokończył jego żywot młotem *bye*, to samo dzieje się z kółkami od sieczkarń, pozdrawiam Hieronim.
PS. nie wiem jak powklejać fotki, może jakaś podpowiedź;)

Obrazek

Obrazek
wojtek12321
Posty: 284
Rejestracja: 01 sie 2014, 22:11

RE: Pług obracalny Ventzki

Post autor: wojtek12321 »

kraz napisał/a:PS. nie wiem jak powklejać fotki, może jakaś podpowiedź
Zdjęcia umieściłeś na Fotosiku, więc łatwo to opanujesz i dasz radę.
Po umieszczeniu zdjęcia na Fotosiku masz coś takiego:

Obrazek

Klikasz na ten trójkącik (czerwona strzałka i z listy rozwijalnej wybierasz ęfora dyskusyjne) czerwona strzałka:

Obrazek

Następnie kopiujesz link umieszczony poniżej (czerwona strzałka):

Obrazek

Link wklejasz do postu i gotowe.
W poprzednim twoim poście możesz zamienić linki, po wejściu do swojego zdjęcia pobierz linki na "fora dyskusyjne i podmień te co zamieściłeś i będziesz miał obrazki w poście, wystarczy kliknąć obrazek i mamy zdjęcie "w całej okazałości". :D
Klikasz na ikonkę "z łańcuszkiem" (zielona strzałka) i masz stronę pobierania kodów, robisz tak jak pisałem powyżej aby pobrać "właściwe" linki.

Obrazek
kraz
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2017, 15:59

RE: Pług obracalny Ventzki

Post autor: kraz »

Dzięki za pomoc *flower*
ODPOWIEDZ