Pług konny

Wszystko o konnych maszynach
Gumis
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 8:31

Pług konny

Post autor: Gumis »

Witam prace przy pługu obrotowym na półmetku a tu nowy zakup się trafił ,pług trzyskibowy podorywkowy konny Eberhardt .Wiem że to może nie aż taki wspaniały nabytek ale nie wiem czemu od czasu gdy zobaczyłem go u złomiarza który miał taki odstawiony ale nic nie sprzedaje a pużniej pooglądałem sobie w internecie to normalnie zachorowałem na niego no i dziś się udało *sarcasm**tup* Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Pług konny

Post autor: Przemo »

E no panie gratuluję świetny jest, jak je wyszukujesz będą się wdzięczyc...*yes*
Gumis
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 8:31

RE: Pług konny

Post autor: Gumis »

Dzięki co się trochę poodpychamy z robotą to coś nowego się trafia ale ja tam się ciesze *flower*
luqasz17
Posty: 160
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:26

RE: Pług konny

Post autor: luqasz17 »

Gratuluję nabytku:-) Widać że gotowy do pracy od zaraz .
Gumis
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 8:31

RE: Pług konny

Post autor: Gumis »

Brakuje z tyłu rączki do prowadzenia bo ktoś ją odcioł ale poza tym jest w ładnym stanie*annoy*
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Pług konny

Post autor: Ursus »

Mają urok te konne pługi. Bardzo mi się podobają :)
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Albercik
Posty: 465
Rejestracja: 27 wrz 2012, 21:14

RE: Pług konny

Post autor: Albercik »

Mam chyba tylną rączkę z Eberharda jeśli Cię interesuje.

Wspaniały ten podorywkowy 3 skibowy, nie mów że nie cenne znalezisko bona własne oczy takiego jeszcze nie widziałem! Obrotowy też rzadko występujący *tup*
Gumis
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 8:31

RE: Pług konny

Post autor: Gumis »

Dziękuję Pawle za miłe słowa cieszę się że się podobają :D<br><br><br><br>Dzięki Albercik na razie spróbuje dorobić ją sam do wyorywacza tego Eberharda też dorabialiśmy bo ugniły a podejrzę jak wygląda u tego złomiarza co go ma ale nie sprzeda .A wracając do tego że mało ich widać to sam widziałem go tylko w ogłoszeniu na olx i u tego złomiarza :D
marisa45
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2018, 16:56

RE: Pług konny

Post autor: marisa45 »

A sama jestem ciekawa ile jest wart taki pług konny teraz? Mamy u nas taki stary i ostatnio zastanawiałam się aby go komuś odsprzedać niż wyrzucać na złom.
Gumis
Posty: 80
Rejestracja: 30 lis 2017, 8:31

RE: Pług konny

Post autor: Gumis »

Ja za jeden i drugi pług z tego artykułu zapłaciłem jakoś po 200 złotych nie wiem czy to dużo czy mało ale po prostu chciałem je mieć i już *tup*
ODPOWIEDZ