S301d

Wszystko o stacjonarnych silnikach rolniczych
mcnow
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:34

RE: S301d

Post autor: mcnow »

Siemka , powiem tak zazdroszczę że tak dobrze zapala twój motorek na razie opóźniłem zapłon tak jak opisał kolega wcześniej jest trochę lepiej ale szału nie ma, przymierzam się do zrobienia ogrzewania powietrza do filtra bo już nie mam siły na razie, jak dorobię króciec to dam znaćObiecałem że napiszę jak dorobię króciec do podania ciepłego powietrza, mała rureczka na średnicę ok 20mm tak że wchodzi w nia końcówka palnika gazowego teraz to można kręcić jeden raz .
Adasiek123
Posty: 438
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:13

RE: S301d

Post autor: Adasiek123 »

Wrzuć jakieś fotki,co tam "wymodziłeś"(a raczej nie co,a jak?).:)
mcnow
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:34

RE: S301d

Post autor: mcnow »

Jak wcześniej pisałem zrobiłem małą doróbkę w postaci rureczki aby móc grzać powietrze zasysane .
Ale powiem tak gdybym nie sprawdził na własnej skórze jak palił dawno temu to może bym się tym zadowolił ale wiem że to nie tak. Oczywiście podgrzewam wejście do filtra powietrza kręcę i jest ok. Ale jak próbowałem bez grzania to znowu kontuzja ramienia dla mnie to porażka bo zrobiłem co w mojej mocy. Główne elementy silnika dałem nowe reszta sprawdzona i generalnie klapa .Teraz mamy porę deszczową to nie mam weny żeby rozgrzebywać na nowo to co niedawno złożyłem ale jeszcze do tego wrócę czekam aż zrobi się cieplej. OK Fotki również dołączę.
ODPOWIEDZ