REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Wszystko o stacjonarnych silnikach rolniczych
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: Deleted_User »

Witam
Moja rakieta stoi w garażu już ponad 2 lata postanowiłem ja wreszcie reaktywować po usterce która nastąpiła właśnie 2 lata wstecz. A mianowicie z tłoka wypadło zabezpieczenie i narobiło troszkę ambarasu. Uszkodzone zostały następujące elementy : tłok, pierścienie popękały , cylinder został porysowany i w zasadzie to wszystko.Udało mi się odkupić od sąsiada cylinder .I tu jest moja prośba nie mogę dostać tłoka i pierścienie nie wspomnę juz o uszczelkach przydała by się tez tulejka na wał i sworzeń.
Jeśli ktoś by miał do odsprzedania w.wym części lub miał namiar na jakis sklep to bym prosił także jakieś info jak wyregulować silnik lub inne materiały dotyczące tego motoru.W niedługim czasie postaram się zamieścić fotki z rozbiórki .
Pozdrawiam i liczę na pomoc od bardziej zorientowanych w temacie speców
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: Deleted_User »

dzięki za szybką odpowiedz
zdjęcia zamieszczę jak tylko dorwę aparat w swoje ręce .w takim razie proszę o dane do andori i jeszcze jedno pytanko ma ktoś możne jakieś dane regulacyjne.czyli ceny nie są aż tak wysokie cylinder mam tak ze został by tylko tłok z zabezpieczeniami
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4849
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: Bolszewik »

http://www.andoria-mot.com.pl/

Podaj e-mail to dostaniesz dane katalogowe, skrzynka musi mieć około 50 MB wolnego.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
MarekSkansen
Posty: 73
Rejestracja: 27 sie 2008, 9:37

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: MarekSkansen »

Koledzy potrzebuję telefon lub adres do Andrychowa ANDORII.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 663
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:01

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: hubert »

0 33 - 876-22-98

Telefon do działu z częściami do esów:D Co do adresu to tam jest kilka oddziałów zależy czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: Deleted_User »

Podaje maila exterminal69@wp.pl lub jokubek@gmail.com proszę o te dane katalogowe
Awatar użytkownika
ZIDAN
Posty: 229
Rejestracja: 21 wrz 2008, 20:08

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: ZIDAN »

ja to mam uraze do esa raz mi oddała kolba i to mocno gdy je widze to strach mnie bieże ale z ego co wiem to to niezniszczalne silniki kumpel zostawił w zimę w nim wodę to jakaś blaszka się zgieła i do tej pory chodzi . Życze ci jak najszybszego powrotu do stanu żywotnościtwojemu esowi
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: REAKTYWACJA S-301D PO DZWONIE

Post autor: Deleted_User »

witam dziki instrukcja i katalog dotarły duży SOG dla +Bolszewik
ODPOWIEDZ