Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Wszelkiego rodzaju kosiarki ciągnikowe
Awatar użytkownika
michal
Posty: 57
Rejestracja: 09 gru 2009, 14:35

Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Post autor: michal »

Witam może to nie temat "retro" ale są tu pojętni koledzy i na pewno pomogą :D . Chce zbudować rotosan jak kto woli kosiarko-rozdrabniacz . Potrzebuje wymiary jakieś rady jak się do tego zabrać i w ogóle wszystko co z tym związane . Dzięki z góry za pomoc . Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
marek
Posty: 1543
Rejestracja: 22 gru 2009, 22:06

RE: Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Post autor: marek »

A nie prościej zobaczyć jak jest zrobiony oryginał i zrobić na wzór i podobieństwo.Można ewentualnie coś uprościć lub zmodernizować pod kątem posiadanych materiałów.Po co wyważać otwarte drzwi?Chodzi Ci o coś w stylu ,,orkan"?
Awatar użytkownika
michal
Posty: 57
Rejestracja: 09 gru 2009, 14:35

RE: Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Post autor: michal »

Nie nie chodzi o "orkan" chodzi o normalny rotosan ;) http://allegro.pl/kosiarko-rozdrabniacz ... 22038.html coś w taki styl ;) . Drzwi trzeba jakoś wyważyć bo nie mam wymiarów a w sklepie to tak glupio z metrem latać he he :D
Awatar użytkownika
mateuszW
Posty: 85
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:00

RE: Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Post autor: mateuszW »

Kolego ~michal ja osobiście Ci polecam kupić taki rozdrabniacz jak w linku który wkleiłeś ponieważ jest to naprawdę porządna maszyna sam nie zbudujesz wiele taniej ponieważ sama przekładnia kosztuje 1200zł. No i na własne urządzenie nie będziesz miał gwarancji, wiem co mówię! w końcu to maszyna zrobiona przez firmę mojego taty :p
Awatar użytkownika
michal
Posty: 57
Rejestracja: 09 gru 2009, 14:35

RE: Kosiaro-rozdrabniacz budowa.

Post autor: michal »

Kolego ~mateuszW to jak będę kupował to ten :) . Ale tak jakoś mnie ostatnio naszła ochota na zrobienie czegoś samemu he he a , że rotosan mi jest troszkę potrzebny to czemu bym miał go nie zrobić ;) . Na gwarancji nie bardzo mi zależy więc się o to nie bije ;)
ODPOWIEDZ