Rozdrabniacz RU-3

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
kastor4001
Posty: 12
Rejestracja: 22 sty 2014, 16:49

Rozdrabniacz RU-3

Post autor: kastor4001 »

Witam, drodzy użytkownicy posiadam rozdrabniacz model RU-3 z 1960 roku, cena jaką trzeba było zapłacić za niego w tamtym okresie wynosiła 6500 tys.Numer jaki widnieje na tabliczce to 1027 a producentem jest Fabryka Narzędzi Rolniczych Jawor.Oto informacje z tabliczki znamionowej, rozdrabniacz jest w bardzo dobrym stanie tylko powłoka malarska z biegiem lat znika z tej maszyny, ale nie jest tak źle, widać gdzie jaki kolor jest i nawet jest jeszcze oryginalna strzałka pokazująca kierunek obrotu.
Moje prośba jest następująca, jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat tego rozdrabniacza tj. literatura, zdjęcia, numery lakierów itd.Prosiłbym o skontaktowanie się ze mną ponieważ planuję przeprowadzić renowacje malatury i potrzeba mi dużo informacji na jej temat.Z góry dziękuje pozdrawiam.

Oto zdjęcie, przepraszam za tak długie zwlekanie z tym.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/107 ... 485de.html
SzymonS
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2021, 23:34

Re: Rozdrabniacz RU-3

Post autor: SzymonS »

Witam, również posiadam podobny rozdrabniacz RU - 3M, i posiadam instrukcję obsługi, mój rozdrabniacz jest z 1963r, ma numer fabryczny 101, ale nic nie ma kolorach
ODPOWIEDZ