Kosiarka listwowa

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Rolnikartur
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:37

Kosiarka listwowa

Post autor: Rolnikartur »

Witam wszystkich. Posiadam kosiarkę Osa 1, zapinaną pod spodem ciągnika a listwa jest pomiędzy kołami. Napęd z wom przez paski klinowe, podnoszenie za pomocą linki przymocowanej do ramienia podnośnika. Kosiarka ta jest prawdopodobnie przystosowana do c-325 lub c-328. Kupiłem ją ok 25 lat temu i po kilku drobnych przeróbkach kosiłem nią c-330. O ile dobrze pamiętam to przerobiłem mocowanie na skrzyni , założyłem listwę i kosę z konnej i kosiłem kilka lat na 4 biegu. Na dzień dzisiejszy leży pod chmurką prawie kompletna. szkoda jej na złom. potrzeba trochę pracy i puszka farby aby przywrócić jej wartość użytkową i wizualną. Oczekuję propozycji. Pozdrawiam
piter7011
Posty: 178
Rejestracja: 28 gru 2009, 0:14

RE: Kosiarka listwowa

Post autor: piter7011 »

Witam a z jakiego województwa jesteś bo może by mnie interesowało , tylko musisz trzymac się naszego regulaminu i podac cenę no i najlepiej zdjęcie pozdrawiam Piter .
Rolnikartur
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:37

RE: Kosiarka listwowa

Post autor: Rolnikartur »

Witam
Województwo Śląskie okolice Koziegłów .
Wrzucę oczywiście foty ale w późniejszym terminie ze względu na pracę może dopiero w marcu
Co do ceny to muszę się zastanowić po dokładnych oględzinach.
Pozdrawiam
Artur
Rolnikartur
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:37

Re: Kosiarka listwowa

Post autor: Rolnikartur »

Kosiarkę sprzedałem do odrestaurowania, poszła w dobre ręce. Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ