cena rozrusznika s-15

Ciągniki wykonane własnoręcznie, ale na głównych podzespołach mających ponad 25 lat. Forum na okres próbny - proszę zapoznać się z Regulaminem.
Andrzej78
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:04

cena rozrusznika s-15

Post autor: Andrzej78 »

Witam,
nie wiem gdzie zamieścić mój post, więc dam tutaj. Mam rozrusznik do silnika s-15, używany sprawny. Mam pytanie, jaka jest jego realna wartość. Na allegro regenerowane widzę po 500-600zł. Jak dla mnie cena z kosmosu, przecież nikt tyle nie zapłaci. Jakie macie zdanie na ten temat?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fragokov
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2013, 12:18

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Fragokov »

Ja mam S-15 i może byłbym zainteresowany, ale za rozsądną cenę .....
michal456
Posty: 16
Rejestracja: 13 lis 2011, 18:53

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: michal456 »

Realne cena za taki rozrusznik to 400 zł. Spokojnie tyle weźmiesz. Umieść ogłoszenie na OLX i za max pół roku go sprzedasz. Powodzenia :)
Andrzej78
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:04

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Andrzej78 »

Pytam z tego powodu bo posiadam Sam z tym silnikiem S-15. Właśnie obecnie go uruchamiam i odświeżam bo stał kilka lat, będę go sprzedawał. Sama kupiłem bez instalacji elektrycznej z myślą, że ja kiedyś zrobię. Kupiłem rozrusznik i lampy, ale to było z 10 lat temu.
Ja podejrzewam, że teraz ciężko będzie sprzedać sama, chociaż ten mój jest niczego sobie. Silnik S-15, podnośnik, z tyłu duże koła chyba od c-328, kabina (jest tylko przednia szyba), most od Stara. Zastanawiam się nad dwiema opcjami sprzedaży:
- Sam + te części czyli rozrusznik i lampy (liczmy 400zł) - jakaś tam cena wyższa. Do tego pług dwuskibowy i części na kultywator (liczmy za to 200zł)- będą cenił ok 3800
- Sam bez dodatkowych części - 3200zł.
Myślicie że to dobra strategia? Bo może ktoś z kupujących nie potrzebuje mieć sama z rozrusznikiem, wtedy kupi 400 zł taniej. Co o tym myślicie. Proszę o wypowiedzi, bo nie mam pojęcia jaki teraz jest rynek na takie rzeczy.
Mariuszczs
Posty: 386
Rejestracja: 10 cze 2012, 9:53

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Mariuszczs »

Popatrz czy samy w tych cenach się bujają po ogłoszeniach czy może się sprzedają - to jest dobra strategia do podjęcia decyzji o ew obniżeniu ceny .
Awatar użytkownika
baro
Posty: 584
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:17

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: baro »

Teraz samy z esami strasznie ciężko się sprzedają w mojej okolicy to 3rzy pojechału już do huty a 2 z nich były pięknie i solidnie wykonane z hydrauliką i swiatłami.
Andrzej78
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:04

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Andrzej78 »

baro napisał/a:
Teraz samy z esami strasznie ciężko się sprzedają w mojej okolicy to 3rzy pojechału już do huty a 2 z nich były pięknie i solidnie wykonane z hydrauliką i swiatłami.
To nawet 2 tysięcy nikt nie dał? To rzeczywiście kiepsko.
Trochę się właśnie obawiam tej sprzedaży. Chociaż za 2 tysiące to teoretycznie miałem już kupców. Mój traktor stał przy granicy z sąsiadem, sąsiad miał gości i chcieli kupić od niego ten traktor, dawali właśnie 2 tysiące. Tylko mi się to trochę mało wydaje, sam za niego dałem więcej i jeszcze do niego dołożyłem.
Mariuszczs
Posty: 386
Rejestracja: 10 cze 2012, 9:53

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Mariuszczs »

Fabryczne ciągniki pełnosprawne na złomach teraz się widuje a co dopiero esiaki . Kupiłeś zarobił na siebie to czemu nie sprzedać taniej ?
Andrzej78
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:04

RE: cena rozrusznika s-15

Post autor: Andrzej78 »

Mariuszczs napisał/a:
Fabryczne ciągniki pełnosprawne na złomach teraz się widuje a co dopiero esiaki . Kupiłeś zarobił na siebie to czemu nie sprzedać taniej ?
Sam sprzedany! :D Poszedł jak ciepła bułeczka. Sprzedałem z maszynami lecz bez rozrusznika. Nawet się nie spodziewałem że tak dobrze pójdzie.
Zrobię fotki rozrusznikowi, wystawię go niedługo na forum.
ODPOWIEDZ