S-301d S7

Ciągniki wykonane własnoręcznie, ale na głównych podzespołach mających ponad 25 lat. Forum na okres próbny - proszę zapoznać się z Regulaminem.
Deiwid
Posty: 15
Rejestracja: 07 gru 2018, 10:39

S-301d S7

Post autor: Deiwid »

Witam Koledzy jakie mogą być objawy u kolegi w s7 chodził do końca , wczoraj bylem u niego i męczył sie z odpaleniem , co zauważyłem i zaproponowałem by spróbował odpalić na tak zwanego kapciucha , i co sie okazało jak kręcił korba i przyłożyłem kapcia do strony ssącej to zamiast wciągać powietrze , ogień to wypychał dodam ze zawory ustawione bo wcześniej palił normalnie Licze na Was moze byc to złe ustawienie kontu wtrysku ?
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4843
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: S-301d S7

Post autor: Bolszewik »

Każda maszyna chodzi do końca ....

Problem w tym że niektórzy chcą wskrzesić trupa ....

Podejrzewam problem z zaworami. Radzę zacząć od odkręcenia pokrywki zaworów i sprawdzenia jak pracują.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Deiwid
Posty: 15
Rejestracja: 07 gru 2018, 10:39

Re: S-301d S7

Post autor: Deiwid »

kolego chodzi o to ze wszystko chodzi normalnie na gilzie nawet progu nie ma ustawienie zaworów tez ustanawiając kat zapłonu po miedzy p200 a gmp
Oto chodzi ze probacja go palić za pomocą kapcia to przy filtrze powietrza to gasi kapcia a zawory wszystko chodzi normalnie patrzy elismy nawet do rozrządu ale jest na znakach .. czy może kompresja ma na to wpływ ?
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4843
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: S-301d S7

Post autor: Bolszewik »

Kolego weź pisz troszkę staranniej bo trochę muszę się domyślać ....

To że knot przygasa raz "zasysa" - suw ssania raz "odpycha" - zamknięcie zaworu to taki urok.

Jeśli cały czas "odpycha" płomień to może świadczyć o rozwalonym gnieździe lub zużytym zaworze.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Deiwid
Posty: 15
Rejestracja: 07 gru 2018, 10:39

Re: S-301d S7

Post autor: Deiwid »

Jeśli cały czas "odpycha" płomień to może świadczyć o rozwalonym gnieździe lub zużytym zaworze.O to mi chodziło kolego dzięki Za wskazówkę dam głowice do sprawdzenia
ODPOWIEDZ