Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Porady i wskazówki remontowe, adresy sklepów, itp.
Awatar użytkownika
damian223311
Posty: 250
Rejestracja: 25 lis 2013, 15:57

Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: damian223311 »

Witam co sądzicie o tym zestawie?

http://danrol-sklep.pl/pl/p/ZESTAW-NAPR ... 25-K-A/126

a o tym?

http://danrol-sklep.pl/pl/p/ZESTAW-NAPR ... POLSKI/113

Czy ten tańszy jest gorszy? ma ktoś taki w swoim Zetorku?
Awatar użytkownika
Mars
Posty: 790
Rejestracja: 26 lip 2013, 16:25

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Mars »

Najlepszy jest zawsze oryginalny. Te tańsze to przeważnie są chińskie lub tureckie. Osobiście nie polecam.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Jacek ze Skansena »

Ciekawe czy tych zestawów nie produkuje ten sam producent ale może jest inaczej.
Awatar użytkownika
damian223311
Posty: 250
Rejestracja: 25 lis 2013, 15:57

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: damian223311 »

Wezmę lepiej ten droższy :)
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Przemo »

Te tańsze wcale nie odstępują od tych niby droższych a,la czeskich.Śmiało możecie brać u mnie hulają a ciągniki nie raz dostały w d... że woda wrzała i co palą od sztycha i nic.I nie jakieś tam tureckie czy chińskie panowie tylko Indyjskie:D Mam sprawdzone żródła pochodzenia wszystkich tulei w kraju:p
Awatar użytkownika
Mars
Posty: 790
Rejestracja: 26 lip 2013, 16:25

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Mars »

Dobry jesteś Przemo :D co specjalista, to specjalista ;D
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12233
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Ursus »

Dokładnie. Te tańsze to najprawdopodobniej pochodzenie indyjskie. Jak większość części aktualnie do C330/C360.

Te droższe to prawdopodobnie miks polsko-czeski. Jeśli chodzi o to co polskie - to słyszałem, że Krotoszyn robił.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
damian223311
Posty: 250
Rejestracja: 25 lis 2013, 15:57

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: damian223311 »

Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Przemo »

Tak jest, Jeżeli juz zakładać to tylko MAHLE Krotoszyn są najlepsze:D ale oni już padają więc lipa a swego czasu pamiętam że Czesi brali właśnie od nas z Krotoszyna i handlowali jako własne czeskie tuleje:p*tup*
Zytrix
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Zytrix »

Odgrzewam a jaki na teraz zestaw byłby dobry?
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Przemo »

Ja stosuje MAHLE Krotoszyn ,do zetorków 25 Korurs*clap*
Awatar użytkownika
DK94
Posty: 251
Rejestracja: 11 lut 2013, 7:42

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: DK94 »

Przemku taki OT jak stosujesz MAHLE Krotoszyn to surówkę dla nich dostarcza między innymi AMP oddział Dąbrowa Górnicza. Jest szansa, że jechała na "mojej" wannie, inaczej mówiąc przyczyniłem się do produkcji. :D
Zytrix
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Zytrix »

Poczytałem, poszukałem troche bo temat przedemną, wieć mahle to juz przeszłość, w grze pozostają stare sprawdzone z prlu leżakowe zestawy, a jakby nie znalazły sie, to jakieś czeskie czy słowackie chuć z nimi też ńiwiadu mało danych a te korursy to THM co wytwarzają części dla indyjskiego zetora HMT i naszego Ursusa ale tych gniotów to na pewno nie kupie*pissed*
Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 1002
Rejestracja: 26 lip 2012, 22:48

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Przemo »

Przemo napisał/a:
Te tańsze wcale nie odstępują od tych niby droższych a,la czeskich.Śmiało możecie brać u mnie hulają a ciągniki nie raz dostały w d... że woda wrzała i co palą od sztycha i nic.I nie jakieś tam tureckie czy chińskie panowie tylko Indyjskie:D Mam sprawdzone żródła pochodzenia wszystkich tulei w kraju:p
Kolego Zytrix czytaj ze zrozumieniem bo pisałem o tym a co założysz to twoja sprawa,do zetorów 25 i Suprów albo Indyjski Korurs albo noname czeski czy tam słowacki:D inne niestety wymarły,kibicuje co byś znalazł coś z epoki*yes*
Zytrix
Posty: 72
Rejestracja: 24 lut 2017, 13:47

RE: Jaki komplet naprawczy do Zetora 25?

Post autor: Zytrix »

Przemo napisał/a:
Przemo napisał/a:
Te tańsze wcale nie odstępują od tych niby droższych a,la czeskich.Śmiało możecie brać u mnie hulają a ciągniki nie raz dostały w d... że woda wrzała i co palą od sztycha i nic.I nie jakieś tam tureckie czy chińskie panowie tylko Indyjskie:D Mam sprawdzone żródła pochodzenia wszystkich tulei w kraju:p
Kolego Zytrix czytaj ze zrozumieniem bo pisałem o tym a co założysz to twoja sprawa,do zetorów 25 i Suprów albo Indyjski Korurs albo noname czeski czy tam słowacki:D inne niestety wymarły,kibicuje co byś znalazł coś z epoki*yes*
Kolego dziękuje za siłową troske(być może rekomendacyjno-reklamową), jeśli możesz daj cos wiecej na temat tych sprawdzonych źródeł?.
ODPOWIEDZ