Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Porady i wskazówki remontowe, adresy sklepów, itp.
arturwietnamczyk
Posty: 79
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:59

Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: arturwietnamczyk »

Witam, może mi ktoś polecić dobrą firmę zajmującą się regeneracją rozdzielaczy do c-325, mój zaczyna opuszczać, założyłem inny który się niestety zacina, dzwoniłem do agro-bis, niestety osoba regenerujaca jest na zwolnieniu, znalazłem firmę hydroszlif z okolic tucholi ale brak opini, oraz aukcję na allegro https://allegro.pl/oferta/rozdzielacz-p ... 9274757878, ale wolę sprawdzone źródła.
bergman31
Posty: 1235
Rejestracja: 29 wrz 2011, 20:49

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: bergman31 »

Hydromat, też okolice Tucholi. Mam od nich rozdzielacz w C325.
Dane kontaktowe wysłałem na priv.
arturwietnamczyk
Posty: 79
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:59

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: arturwietnamczyk »

Dzięki, w poniedziałek zadzwonię i popytam.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: Ursus »

arturwietnamczyk pisze: 31 lip 2022, 10:21 dzwoniłem do agro-bis, niestety osoba regenerujaca jest na zwolnieniu
Ciekawa informacja, ja wysłałem rozdzielacz C360 do regeneracji, ale nie dzwoniłem wcześniej ;) Mam nadzieję, że zrobią niebawem.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
arturwietnamczyk
Posty: 79
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:59

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: arturwietnamczyk »

Wpierw dzwoniłem w czwartek pytając się o wycenę, dostałem info że inny pracownik mi oddzwoni, niestety nikt tego nie zrobił to zadzwoniłem w piątek i dostałem kolejną informacje że pracownik jest na zwolnieniu (czy lekarskim? Czy rezygnacja z pracy?) ewentualnie mam czekać do września.

Moj rozdzielacz wysłałem dziś do firmy hydromat, zobaczę co przyjdzie.
anim7991
Posty: 185
Rejestracja: 26 lip 2015, 12:44

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: anim7991 »

Ogólnie to odradzam komukolwiek współpracę z firmą która mowi klientowi o tym że pracownik jest na zwolnieniu, urlopie itp.
Przy współpracy nikogo to nie obchodzi a jest wręcz nieproporcjonalnie i możemy być na tysiąc procent pewni, że w przypadku reklamacji możemy zostać w ten sposób olani.

Jakiś czas temu miałem podobne przeboje z jedną firmą ale nie o tym.

Co innego jeśli to mówi właściciel firmy - chce iść na urlop - ma prawo. Jak szukałem kogoś od przewodów hydraulicznych to w ten sposób (podejście i zaangażowanie) odsiałem chyba wszystkie duże firmy i skończyłem w jednoosobowej firmie gdzie zostawiłem ponad 4tyś -jestem bardzo zadowolony.
arturwietnamczyk
Posty: 79
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:59

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: arturwietnamczyk »

Przyszedł mi ten rozdzielacz z hydromatu, niestety w rękach go nie miałem, ojciec go odebrał, powiedział że z wygladu i na sucho jest ok, montaż planuję dopiero na październik niestety z braku czasu, jak będzie się sprawował to napiszę w tym temacie.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Regeneracja rozdzielacza hydraulicznego c-325

Post autor: Ursus »

Powiem szczerze, mój rozdzielacz też nie wrócił póki co, czekam na odpowiedź czy jest zrobiony czy nie - ale dostałem info, że wstrzymana jest usługa regeneracji
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
ODPOWIEDZ