Tabliczki znamionowe

Wszystko co związane z motoryzacją
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Witajcie Koledzy

Mam taką prośbę, ponieważ poszukuję zdjęć podglądowych do wykonania tabliczek znamionowych.
Poszukuję zdjęć tabliczek szczególnie na silnik:
Ursus C325, C328, C330, C360.
Potrzebuję dokładne zdjęcie wraz z wymiarami, najlepiej by były zmierzone suwmiarką.

Poszukuję także tabliczki znamionowe do przyczep polskich.

Jeśli ktoś ma możliwość takie fotki podesłać to będę bardzo wdzięczny.
Mój adres:
cobraxx@o2.pl
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Jacek ze Skansena »

Słuchaj na allegro widziałem tabliczki do C 25, 28 i inne wraz z bocznymi. Nie pamiętam gdzie ale wpisz tabliczki i powinno wyskoczyć. Cena jak pamiętam coś koło 30-40 zł .
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Jacek ze Skansena »

O tym mówię właśnie. Dokładnie widać co na nich jest. a wymiary to już z obojętnie jakiej tabliczki można . Ja z C 325 mogę pomierzyć ale na razie traktorek opatulony na zimę.
jacek0106
Posty: 686
Rejestracja: 11 lut 2012, 19:38

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: jacek0106 »

Tabliczka silnika s-4001 oryginalna może ci się na coś przyda, a wymiary to 68x48
Obrazek
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Tabliczka silnika s-4001 oryginalna może ci się na coś przyda, a wymiary to 68x48
Właśnie Jacek o coś takiego mi chodzi.

Muszę także zaznaczyć, iż tabliczki znamionowe znajdujące się na alledrogo są moje. Takie jakie tam są to posiadam plus kilka innych.
O tym mówię właśnie. Dokładnie widać co na nich jest. a wymiary to już z obojętnie jakiej tabliczki można . Ja z C 325 mogę pomierzyć ale na razie traktorek opatulony na zimę.
Panie Jacku ale tabliczka z silnika, ze skrzyni nie potrzeba.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Jacek ze Skansena »

No tak. Mam nadzieję, że te tabliczki dla nas będą trochu tańsze.
Nie zaglądałem do mojego Ciapusia ale mam jeszcze jeden silnik stać luzem. Jest tam tabliczka ale silnik jest oparty o ścianę a na nim jeszcze coś więcej. Warunki nie pozwalają na wyjęcie w tej chwili. Tabliczka jest na pewno bo ją wymacałem. Jaki stan też nie umiem określić. Jednak jest.
jacek0106
Posty: 686
Rejestracja: 11 lut 2012, 19:38

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: jacek0106 »

Witam. Te twoje tabliczki są bardzo ładnie wykonane i przystępna cena. Ja zanitowałem na oryginalne otwory i jest git. Tylko zauważ na tabliczce silnika 4011 jest moc 42 KM a na twojej znamionowej 45KM. To moc dla 355. Na zdjęciach z allegro widzę że to skorygowałeś, bo w instrukcji jest 42KM. Pozdrawiam.
P.S. Pożyteczna robota!;)
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Poszukuję tabliczki znamionowej do Władka T-25
Mile widziana wyraźna fotka wraz z dokładnymi wymiarami.------------------------------------------------------

Poszukuję tabliczki znamionowej silnika do ursua C328 i C328 !! Tylu mamy tutaj użytkowników z małymi ursusami to może ktoś z Was taką tabliczkę u siebie posiada ? :)Podbijam !! Zdjęcie podglądowe cokolwiek PILNE ! Dla tego co podeśle wzór takiej tabliczki - dowolna tabliczka GRATIS !!!
bossmann
Posty: 2158
Rejestracja: 22 paź 2011, 17:59

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: bossmann »

Sprawdze u siebie i u sąsiasda we wtorek sie odezwe.mam kosiarkę osęi żniwiarke to też mogę zdjęcie podesłać.
Awatar użytkownika
Santi2006
Posty: 302
Rejestracja: 17 maja 2009, 12:17

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Santi2006 »

Dorabiał ktoś może tabliczki do Dzika. Chętnie bym kupił, szczególnie te z kierownicy.
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Santi2006 napisał/a:
Dorabiał ktoś może tabliczki do Dzika. Chętnie bym kupił, szczególnie te z kierownicy.
Ja niestety takich wzorów nie mam.
liqwidator
Posty: 276
Rejestracja: 03 maja 2012, 17:34

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: liqwidator »

gdzie taka tabliczka jest na silniku to na swoim c330 poszukam
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

liqwidator napisał/a:
gdzie taka tabliczka jest na silniku to na swoim c330 poszukam
C330 mam, a tabliczka znajduję się tam prawej stronie silnika.
Awatar użytkownika
Santi2006
Posty: 302
Rejestracja: 17 maja 2009, 12:17

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Santi2006 »

cobraxx napisał/a:
Santi2006 napisał/a:
Dorabiał ktoś może tabliczki do Dzika. Chętnie bym kupił, szczególnie te z kierownicy.
Ja niestety takich wzorów nie mam.
Witaj Jarek. A jak bym ci dał wymiary i skład literowy/graficzny tabliczki. Czy wówczas będziesz mógł zrobić taka tabliczkę. Jest ich w sumie pięć (na silniku, skrzyni, i trzy na kierownicy)
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Santi2006 napisał/a:
cobraxx napisał/a:
Santi2006 napisał/a:
Dorabiał ktoś może tabliczki do Dzika. Chętnie bym kupił, szczególnie te z kierownicy.
Ja niestety takich wzorów nie mam.
Witaj Jarek. A jak bym ci dał wymiary i skład literowy/graficzny tabliczki. Czy wówczas będziesz mógł zrobić taka tabliczkę. Jest ich w sumie pięć (na silniku, skrzyni, i trzy na kierownicy)
Nie ma żadnego problemu. Wiadomo najlepsze jest zdjęcie podglądowe.
Zdjęcie, schemat wymiary to coś można tu wykonać.

Nie jest to reklama, są tu chyba tabliczki do dzika ?
http://sprzedajemy.pl/dzik-produkcji-polskiej,705756
Jak byś był w stanie je rozszyfrować to już dużo daje mi.
Awatar użytkownika
Santi2006
Posty: 302
Rejestracja: 17 maja 2009, 12:17

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Santi2006 »

Ja u siebie mam tabliczki ale są mało czytelne. Ale na wzór powinny być dobre. Powiedz mi ile by mnie kosztowała taka przyjemność. Ile by wyszło za kpl.
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Santi2006 napisał/a:
Ja u siebie mam tabliczki ale są mało czytelne. Ale na wzór powinny być dobre. Powiedz mi ile by mnie kosztowała taka przyjemność. Ile by wyszło za kpl.
Nie wiem jakie są wymiary tych tabliczek, ale musisz liczyć ok 35zł sztuka. Powiedzmy że coś ok 150zł komplet.
Awatar użytkownika
Santi2006
Posty: 302
Rejestracja: 17 maja 2009, 12:17

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: Santi2006 »

W tym tygodniu zrobię zdjecia wymiary i opis. Prześle ci wówczas zobaczysz co da się zrobić.
Awatar użytkownika
cobraxx
Posty: 277
Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:23

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: cobraxx »

Czy może ktoś przesłać zdjęcie podglądowe tabliczki co C330 ? oczywiście numery seryjne itd mogą być nie czytelne, ważne dla mnie jest wygląd tabliczki oraz nadrukowane dane.
Zdjęcia proszę na adres tabliczki@o2.pl

Dla pierwszej osoby w zamian oferuję gratis 1szt. tabliczki tylko po kosztach wysyłki czyli 4,55 ;)
wiechuch
Posty: 68
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:10

RE: Tabliczki znamionowe

Post autor: wiechuch »

Czy coś ruszyło z tymi tabliczkami do dzika. Jestem zainteresowany zwłaszcza na kierownicę więc cierpliwie czekam na jakiś sygnał od wykonawcy. Ja na kierownicy mam 4 tabliczki, jednakże kupiłbym komplet. Wesołego Alleluja



Mam do kolegów pytanie odnośnie tabliczki na silniku S261C o mocy 8.5 KM. Otóż przesłałem kol. Jarkowi zdjęcie tabliczki z wymiarami z silnika 03.160 o mocy 10.5 KM. Na tej tabliczce jako producent widnieje Polmo Fabryka Samochodów Małolitrażowych Bielsko- Biała, natomiast podejrzewam, że na tabliczce z S261C jako, że FSM powstała w 1971 roku powinien być producent Polmo Wytwórnia Sprzętu Mechanicznego Bielsko-Biała. Czy ktoś z Was może ma silnik i na tyle czytelną tabliczkę aby potwierdzić moje podejrzenie. Pozdrawiam Wiechu
ODPOWIEDZ