Pytania dotyczące Klubu "Traktor i Maszyna"

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Kawka13
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2009, 18:49

Pytania dotyczące Klubu "Traktor i Maszyna"

Post autor: Kawka13 »

Mam pewne pytania dotyczące członkostwa w Klubie "Traktor i Maszyna". Na stronie głównej w kategorii "O Klubie" nie ma nic na temat ewentualnej składki członkowskiej, jest tylko deklaracja, zarząd, członkowie i coś jeszcze, niestety zapomniałam o, jednak jest to coś nie związanego z zasadami klubu. Czy może ktoś z forum jest członkiem Klubu "Traktor i Maszyna"? Prosiłabym o informacje na temat zasad bycia członkiem.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: Pytania dotyczące Klubu "Traktor i Maszyna"

Post autor: Jacek ze Skansena »

Zasady są bardzo proste. Trzeba być sobą i robić dobrą robotę dla histori rolnictwa.
Teraz kilka istotnych informacji i bardzo krótko.
Wpis 30 zł, opłata roczna 50 zł.. Jak widać na pierwszy raz trzeba wydać całe 80 zł. Można to zrobić na zebraniu każdego roku, które odbywa się w pierwszą sobotę marca. Jest to zebranie sprawozdawcze lub sprawozdawczo- wyborcze.Można także wpłacić przekazem. nr konta powinien być podany na stronie. Co należy do obowiązków: uczestniczyć przynajmniej raz w roku na wspomnianym zebraniu. Brać czynny udział w promowaniu ratowania zabytków rolnictwa poprzez uczestnictwo w rożnych imprezach w okolicy swego miejsca zamieszkania i w miejscach gdzie możesz dojechać i masz taka możliwość. Najważniejsze brać udział obowiązkowo w Festiwalu Wilkowice, który odbywa się raz w roku w przed ostatnią sobotę i niedzielę sierpnia. Jest to około 20 sierpnia w zależności jak wypada sobota i niedziela.Regulamin uczestnictwa dostarczany jest dla wszystkich członków Klubu droga pocztową przed Festiwalem. Zajmuje się tym Urząd Gminy Lipno a dokładnie Rafał Rosolski, który od samego początku tym się zajmuje i pilnuje porządku w tym temacie.
Zapraszam do zapisania się do Klubu. Myślę, że najlepiej przyjechać i zobaczyć co się tu robi osobiście.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kawka13
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2009, 18:49

RE: Pytania dotyczące Klubu "Traktor i Maszyna"

Post autor: Kawka13 »

Dziękuję bardzo za informacje. Co do Wilkowic - do tej pory przegapiłam tylko jeden raz. Ale wtedy choroba zmogła. ;) Ale na Wilkowicach zawsze staram się być. Jak wywnioskowałam ze spisu na stronie klubu, ze świętokrzyskiego nie ma jeszcze nikogo, dobrze byłoby żeby ktoś też i tu pilnował porządku na złomach ;) Konkretnie mam na myśli stare maszyny, które można remontować. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ