POWITALNIA

Rozmowy nie na temat
przemek125
Posty: 230
Rejestracja: 28 cze 2008, 16:56

RE: POWITALNIA

Post autor: przemek125 »

Witaj Paweł fajne te modele:D
Awatar użytkownika
73michal
Posty: 157
Rejestracja: 08 lip 2008, 23:10

RE: POWITALNIA

Post autor: 73michal »

Ja mam kilka maszyn konnych >>miro zrobił ich kopie <<:D
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 1457
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:02

RE: POWITALNIA

Post autor: rafal »

Witam w imieniu całej administracji wszystkich, którzy zalogowali się tu w ostatnim czasie. Cieszy mnie, że jest nas miłośników zabytkowego sprzętu rolniczego, coraz więcej. Każdy z Was może wnieść coś nowego dla tej stronki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maly-agro
Posty: 368
Rejestracja: 25 lip 2008, 12:50

RE: POWITALNIA

Post autor: maly-agro »

Witam.
Mam na imię Michał i interesują mnie stare maszyny rolnicze i modele...
buben
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:00

RE: POWITALNIA

Post autor: buben »

Witam wszystkich mam na imię Darek[dla znajomych Buben]interesuję się starą i nową motoryzacją od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem zetora 25A,któremu chcę podarować nowe życie
jan18121957
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2009, 13:28

RE: POWITALNIA

Post autor: jan18121957 »

Witam wszystkich zarejestrowanych. Dzisij ja dokonałem swojej rejestracji. Ciesze się, że mogę być z Wami w tematyce starych traktorów tj. w tematach, które od pewnego czasu coraz bardziej mnie interesują. . Na razie jestem członkiem-sympatykiem, mam nadzieję, że kiedyś będę członkiem -właścicielem. Czas zacząć spełniać marzenia.
Wszystkich serdecznie POZDRAWIAM. Jan.

Przepraszam administratorów za zamieszanie w innym miejscu. Nowemu trudno znaleźć ten temat.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12233
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: POWITALNIA

Post autor: Ursus »

Witamy :) Nie ma problemu :) Mamy nadzieję, że znajdziesz jakiś sprzęt dla siebie.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
jan18121957
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2009, 13:28

RE: POWITALNIA

Post autor: jan18121957 »

Dzięki za przyjęcie.
Ze sprzętów które mnie interesują:
* /odkąd pamietam/ Zetor 25 - ze względu na specyficzny odgłos pracy silnika, który już jako dziecko był dla mnie inny,
* /od niedawna/ Lanz Bulldog wersja drogowa z 2-osobową kanapą - bo fajnie by było posadzić żonę obok siebie i z dudniącym silnikiem potuptać np. na kawę do znajomych. Tak nie jeździ nikt ze znajomych.
To w kwestii marzeń.
Na razie spełniamy marzenia jeżdżąc dość dużo turystycznym motocyklem. Pewnie na jakiś zlot/spotkanie starych traktorów tak wlaśnie dojedziemy.
POZDRAWIAM.
Awatar użytkownika
drandrzej
Posty: 2018
Rejestracja: 29 paź 2007, 23:28

RE: POWITALNIA

Post autor: drandrzej »

witaj
może do MINIKOWA na początek 4-5 VII , z zapowiedzi widzę , że spora gromadka się zjedzie
jan18121957
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2009, 13:28

RE: POWITALNIA

Post autor: jan18121957 »

W kalendarzu - ZAPISANO. Dzięki Ci Andrzeju za zaproszenie/informację.
pabloo
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2010, 16:28

RE: POWITALNIA

Post autor: pabloo »

Witam
Retrotraktor przegladam juz od dawna, niedawno postanowiłem sie przyłaczyc do Was. Witam wszystkich serdecznie.
Nie posiadam zabytkowego traktora ale posiadam pasje do "grzebania" w starych zabytkowych pojazdach.
Pozdrawiam Pabloo
Awatar użytkownika
papiszon
Posty: 511
Rejestracja: 08 lis 2010, 21:10

RE: POWITALNIA

Post autor: papiszon »

Witam miłośników retrotraktorów.
Mam na imię Maciej (nick- papiszon). Posiadam Zetora D-50 Super z 1965 r. U mnie pracuje od 12 lat
i ciągle jest na chodzie, zresztą to jedyny ciągnik w moim gospodarstwie. Dwa lata temu zrobiłem remont główny silnika. Znam ten traktor dobrze, sam utrzymuję go w gotowosci bojowej, więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy w sprawach technicznych to zapraszam, w miarę swoich możliwości i czasu pomogę. Ponadto mam książkę z opisami i instrukcjami kilku starych maszyn ( C-28, C-355, C-4011. C-385, Zetor 3011, Zetor 4011, Zetor 50 Super, DT-50, DT-75, nosnik narzędzi RS-10). Gdyby komuś potzrebne byłyby skany to piszcie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PiotrC328
Posty: 44
Rejestracja: 25 gru 2010, 23:40

RE: POWITALNIA

Post autor: PiotrC328 »

Witam mam na imię Piotr mieszkam w Kadynach nie daleko Elbląga.
Wasza stronka poprawiła mi niesamowice humor jakis rok temu gdy na nią trafiłem ponieważ nie sądzilem że jest jeszcze tyle fajnych ludzi zakręconych na tym samym punkcie co ja. Miałem styczność z traktorami od dziecinstwa ponieważ mój ojciec pracowal w PGR całe życie wiec i mnie bylo zawsze wszedzie pełno.Od kiedy PGR upadly zostały tylko wspomnienia i miłe zamiłowanie nikomu nic nie grożące wiec postanowiłem umilac sobie czas przy renowacji po wczesniejszym zakupie czego nie dokońca starego ale juz z pewnoscia zaliczającego sie do zabytków mój C 328 mam chec odrestaurśwac go od najmniejeszej srobki. mam nadzieje ze bedzie mi dane dzielic sie z wami przebiegiem całej renowacji.
pawcio4
Posty: 32
Rejestracja: 01 sty 2011, 22:00

RE: POWITALNIA

Post autor: pawcio4 »

Witam.
Jestem Paweł interesuje sie elektroniką, elektryką oraz wszelką mechaniką. Mam zetorka 50 super w generalnym remoncie. Mam nadzieję, że go w koncu odpalimy :D
Awatar użytkownika
Px48
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2010, 0:55

RE: POWITALNIA

Post autor: Px48 »

Witam :)
Mam na imię Mariusz, pochodzę z Łochowa.
Na co dzień pasjonuję się kolejnictwem, zwłaszcza wąskotorowym. Wraz z kolegami budujemy drezyny :)
Czemu RT? Ano wbrew pozorom "miłośniczenie" starym lokomotywom i traktorom jest mocno zbliżone.
Poza tym (czy z samoróbkami tu można? :) ) mój ojciec zbudował samodzielnie traktor, a że nie korzysta z internetu, czasem mogę wypowiadać się w jego imieniu.

Pozdrawiam

P.S. Phinek czy ja dobrze widzę, czy masz ostrzeżenie?? :) :) :)
Kamilo
Posty: 116
Rejestracja: 15 maja 2010, 16:59

RE: POWITALNIA

Post autor: Kamilo »

Witam wszystkich!.Nazywam się Kamil,mam 14 lat.Uczęszczam do 2 klasy szkoły gimnazjalnej.Moją pasają jest rolnictwo,od małego jestem na nim wychowany.Najbardziej interesuje mnie maszyny rolnicze produkcji Polskiej.Na RT trafiłem przez przypadek,ale bardzo dobrze że na RT trafiłem,bardzo fajne forum.Nawet mam zaszczyt być moderatorem.
Pozdrawiam wszystkich Kamil
Major_315
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2011, 13:28

RE: POWITALNIA

Post autor: Major_315 »

Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek
Awatar użytkownika
Jacek ze Skansena
Posty: 2797
Rejestracja: 17 paź 2006, 11:22

RE: POWITALNIA

Post autor: Jacek ze Skansena »

Witam Wojtka. Jakie masz zainteresowania? Może jakiś sprzęt? Może posiadasz jakieś informację na temat Zetorków 25. Szukam oryginalnych.
Awatar użytkownika
claas
Posty: 569
Rejestracja: 20 kwie 2010, 17:44

RE: POWITALNIA

Post autor: claas »

Trochę baluję na RT a nawet się nie przedstawiłem*helpless*.
Paweł z okolic Świdnicy, 17 lat, Modelarz praktykujący z zamiłowania, kocham ciągniki, a w rodzinie są 2 Claasy Columbusy.
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: POWITALNIA

Post autor: chrapek3011 »

widzę że dawno nikogo nie było to teraz ja .Jestem Sławekdzięki Paweł i przepraszam że nie w temacie .Dopiero zaczynam. Pozdro.
ODPOWIEDZ