Kolizja

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Tomek_J
Posty: 400
Rejestracja: 26 lip 2007, 6:50
Lokalizacja: Okolice Pyrzowic
Kontakt:

Kolizja

Post autor: Tomek_J »

https://www.youtube.com/watch?v=j9PHxUu ... %81KOWSKYJ

Niby nie powinno się popierać takich zachowań, ale aż mordka mi się śmieje na myśl o tym, jak się musiał zdziwić kierowca samochodu.
Awatar użytkownika
BPC
Posty: 90
Rejestracja: 02 wrz 2020, 22:51
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolizja

Post autor: BPC »

Widziałem xd w sumie sprawiedliwie, fendt dostał jakiś niewielki mandat za używanie telefonu podczas jazdy a kolo z mietka znacznie większy przypał za buractwo xd

Finał taki, że w ciągniku co najwyżej obciążnik do podmalowania a w mietku co jest to jest xd nie wiem co chodzi po głowach takich ludzi. 10x potężniejsza maszyna "A WUJ TAM PRZYHAMUJE FRANCY TO DOPIERO MU POKAŻĘ". To samo na tirach. Fakt faktem często irytują jak się pół godziny wyprzedzają na autobahnie ale trzeba mieć mocno nie po kolei pod sufitem by gwałtownie hamować przed taką rozpędzoną masą :L
Ursus C-4011
pop
Posty: 758
Rejestracja: 04 lis 2011, 19:23

Re: Kolizja

Post autor: pop »

Jako osoba w mocno dojrzałym wieku i do tego niepełnosprawna z coraz większym przerażeniem patrzę na zachowania społeczne i chyba jestem coraz bliżej głosowania za eutanazją.Brak empatii staje się normą w nowoczesnym świecie ,czuję to nie raz bardzo mocno.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2020, 12:05 przez pop, łącznie zmieniany 1 raz.
anim7991
Posty: 185
Rejestracja: 26 lip 2015, 12:44

Re: Kolizja

Post autor: anim7991 »

Z racji mocno dojrzałego wieku, powinien Pan wiedzieć że dawniej nie było lepiej. Czy to ma drodze czy w życiu społecznym ludzie zawsze byli wredni, zawsze byli zawistni i zazdrośni - oczywiście nie wszyscy. Różnica była taka, że dawniej każdy miał po równo czyli podobnie mało. Pamiętam opowieść o wizycie Milicji gdy dziadek wraz ze znajomym spawaczem spawali sobie płot. Sąsiad po prostu zainteresował się skąd ktoś ma rurki, drut pqpzbrojeniowy i spawarkę gdy on w tym czasiea tylko drewniane sztachety.

Tak samo było na drodze. Nie było tylko kamer, telefonów i ruch był mniejszy. Często ludzie trąbili na konie ciągnące wozy co powodowało nagle zerwanie się zwierzęcia. Było wyprzedzanie na trzeciego i były wymuszenia. Było też gonienie się kto miał lepszy samochód.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Re: Kolizja

Post autor: Ursus »

Nie pamiętam nie wiadomo jakich dawnych czasów, bo pamięcią mogę sięgać co najwyżej do początku lat 90. Ale wydaje mi się, że jednak jakoś bardziej koleżeńscy ludzie byli. Fakt, na pewno było też sporo osób zawistnych itd. Ale sam się przekonuje obecnie ile zazdrości jest w ludziach i zawiści - najgorsze, że zazwyczaj "za plecami" - a z drugiej strony spotykam zdecydowanie bardzo wiele osób życzliwych i otwartych. Więc cytując klasyka "Kiedyś to były czasy, a teraz ... to nie ma czasów"
Po prostu było inaczej, więc i przejawy cwaniactwa inne. Słyszałem o takim powiedzeniu, że jak nie było Internetu to tylko rodzina wiedziała że ktoś jest idiotą, a teraz wiedzą o tym wszyscy - to tak apropo tego gościa z filmiku. :lol:
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
RRC
Posty: 500
Rejestracja: 01 paź 2010, 15:59

Re: Kolizja

Post autor: RRC »

Nie wiemy co było przed rozpoczęciem nagrywania,
Czytałem gdzieś, że kierowca traktora mógł "zainicjować" gdzieś wczesniej na jakims skrzyżowaniu ??? nerwy u tego z mercedesa... ( nie chce mi się kopać , w internacie było kilka art. o tej syt.) ale to i tak nie usprawiedliwia później takiego zajeżdżania.
pop
Posty: 758
Rejestracja: 04 lis 2011, 19:23

Re: Kolizja

Post autor: pop »

Dokładnie.
Awatar użytkownika
widelec77
Posty: 1032
Rejestracja: 24 wrz 2016, 23:42

Re: Kolizja

Post autor: widelec77 »

Ale sie dziad nadzial :D juz wiecej nie bedzie probowal hamulcow z drugiej strony niewiem czy to nie jest podpucha ....
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4843
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

Re: Kolizja

Post autor: Bolszewik »

Kilka lat temu złote Porsche Cayenne włączając się do ruchu z parkingu wymusiło mi pierszeństwo.
Miał fart że jechałem wówczas z pustą przyczepą po żwir.
Na powrocie miałem ze 2-3 tony ładunku i na pewno nie dałbym rady zahamować.

Pies trącał jego złotą brykę, ale żal mojej zielonej maski :mrgreen:


PS. Zakup kamerki samochodowej wydaje się inwestycją niezbędną ....
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ