Natura 2000

Rozmowy nie na temat
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Natura 2000

Post autor: Bolszewik »

E ... poważny to będę ... nie wiem kiedy :smilewinkgrin:

Nie pytają, bo znają odpowiedź :) Nikt normalny nie chce żeby ograniczyć mu prawa do jego własności nie dając nic w zamian. Do tego w zasadzie nie wiadomo co to oznacza. Jak masz działkę w Parku Narodowym to sytuacja jest jasna. Podobnie w parku krajobrazowym czy obszarze chronionego krajobrazu. Zresztą te obszary są tworzone z sensem mają jakieś sensowne granice itd. Obszary Natura 2000 wyglądają jakbyś na mapę rzucił podarta i dziurawą szmatę.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
Awatar użytkownika
piotr31
Posty: 545
Rejestracja: 07 sty 2008, 22:59

RE: Natura 2000

Post autor: piotr31 »

Mieszkam na takim obszarze , mało tego jest jeszcze dorzecze Parsęty . Mam 2 h stawy ,wystosowałem pismo do Urzędu Gminy o zezwolenie na wyczyszczenie i pogłębienie stawu i klapa . Mój staw to ostoja dzikiego ptactwa i żabek.
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Natura 2000

Post autor: Bolszewik »

Może napisz do innych organów np. melioracji że musisz remont zbiornika zrobić itd. bo jego stan jest zły.
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
oldtimer
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2007, 21:26

RE: Natura 2000

Post autor: oldtimer »

Mieszkam na obszarze Natura 2000 i póki co nie odczuwam żadnych zmian. Dla wiekszych inwestycji wydłuza się droga postepowania bo musi powstać decyzja środowiskowa lub decyzja, że taka decyzja nie jest potrzebna... Póki co trzeba poczekać na plany ochrony dla obszarów NATURA 2000 - wtedy zobaczymy jak bedzie to to wpływać na życie "zwykłego" obywatela.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KECZO
Posty: 271
Rejestracja: 11 lip 2008, 9:21

RE: Natura 2000

Post autor: KECZO »

Kolego Bolszewik, a w jakim regionie mieszkasz.
Awatar użytkownika
Bolszewik
Posty: 4846
Rejestracja: 29 mar 2008, 18:12

RE: Natura 2000

Post autor: Bolszewik »

Woj. Świętokrzyskie
Staram się pisać poprawnie i zrozumiale po polsku.
T-25
bolszewik@retrotraktor.pl
ODPOWIEDZ