Ursus C-328

Wszystko o naszych Ursusach
Awatar użytkownika
chrapek3011
Posty: 4008
Rejestracja: 23 lip 2011, 20:44

RE: Ursus C-328

Post autor: chrapek3011 »

Będzie pracował z tymi maszynami bez problemu.A części z 330 a także cały silnik pasują też bez problemu.Do przedniego zawieszenia można normalnie kupić i zwrotnice i tulejki i sworzeń osi,przeguby drążków kierowniczych.Nie ma problemu.
liqwidator
Posty: 276
Rejestracja: 03 maja 2012, 17:34

RE: Ursus C-328

Post autor: liqwidator »

co do cześci z c330 do c328 to problemu brak ja np mam od skrzyni aż do samego tyłu mam wszystko od c328 a silnik oś itd mam z c330 a wiele cześci nap koła zebate jakies dźwignie itd pasują do c328

nie wiem tylko skąd skminić dolny zaczep do rozrzutnika pod most c328
Wicher
Posty: 2077
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:16
Lokalizacja: Garbów, Lubelskie

RE: Ursus C-328

Post autor: Wicher »

Wszystko zależy od warunków pracy, ja mam kopaczkę przenośnikową i pole II klasy na glinie i w wykopki c 330 ma trochę ciężko... To samo z dwuskibowcem z Unii.
Ale pracować tym się da, czasem tylko idzie troszkę wolniej ;) Sąsiad kupił C 328 i bardzo, bardzo je sobie chwali więc nie obawiaj się zakupu, szczególnie jeśli tanio trafia Ci się dobry egzemplarz. Poza tym ciągniki 325-330 słyną z trwałości, więc myślę że nie będzie trzeba w nich za dużo części wymieniać.
Rolnik amator, wiejski mechanizator ;)
MichalUrbaniak
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2014, 21:11

RE: Ursus C-328

Post autor: MichalUrbaniak »

Nie potrzebuje któryś z forumowiczów całego przodu od C328?? Poszukuje przodu od c 330 do mojego ciągnika i mógł bym się jakoś dogadac.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 50
Rejestracja: 25 mar 2014, 21:56

RE: Ursus C-328

Post autor: Mikolaj »

Ja potrzebuje piastę przednią prawą do c 328 ;)

A po zatym mam takie pytanie chcę zastosować wyjście hydrauliczne do c 328 bez większych przeróbek.,

Mam takie pytanie czy zastosować na rurce co idzie do siłownika od ramion trójnik z przełącznikiem i raz przełączać wywrot a raz ramiona?

a drugą opcje to miałem żeby założyć rurkę z wyjściem na przyczepę do tej środkowej śrubki (tamtędy leci już olej gdy pompa jest włączona)
i po prosty kiper włączać włączając pompę. tylko pytanie czy jak ja wyłączę to olej zleci z powrotem do zbiornika.

C 328 w zbiorniku ma 5l oleju wiec na przyczepę 4.5t starcz
ODPOWIEDZ