Łącznik centralny URSUS C330M

Wszystko o naszych Ursusach
SzymonS
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2021, 23:34

Łącznik centralny URSUS C330M

Post autor: SzymonS »

Witam, chciałbym się zapytać o łącznik centralny MORGA z agrobis do c330, czy jakość jest zadowalająca i czy wytrzyma mi długie lata, bo w zeszłym roku kupiłem łącznik NO NAME (taki z sklepu, targu itp) tam chyba za 70zł, ale po roku użytkowania, gwint ma już luz, jak orginalny 30 letni łącznik, dodatkowo wypadł mi gdzieś w polu ten pręt od regulacji, i jeszcze ten nowy łącznik ma strasznie mały zakres ruchu na boki względem starego łącznika. Ogólnie to łącznik potrzebuję mocny, bo raczej cięższe maszyny zapinam do zetora 5211, ale tak jak na sianokosy, to się jeździ na 2 kosić, obciążenie jest duże na tylnym podnośniku, bo ciągle podnosi przód przy orginalnym obciążeniu (2 x 20kg), więc do rotacyjnej zakładam jeszcze dwa obciążniki, ale ta śruba ma spory luz, co prawda da radę jeszcze porobić, ale nie długo, czy lepiej po prostu wziąć łącznik hydrauliczny z zamkiem??
Matt
Posty: 32
Rejestracja: 27 lip 2019, 8:56

Re: Łącznik centralny URSUS C330M

Post autor: Matt »

Mam ten z morgi , dobra jakość jedynie farba trochę odrapana w kilku miejscach ale to normalne.
Zetora polecasz ?
SzymonS
Posty: 99
Rejestracja: 04 gru 2021, 23:34

Re: Łącznik centralny URSUS C330M

Post autor: SzymonS »

jak na swoje lata i tyle co zrobił, to polecam, mój jest z 1987 roku, zrobił bardzo dużo, co prawda, to jest taka nie najbogatsza wersja, bo nie ma wałka 540/1000, wzmacniacza momentu, serwo wspomagania(choć to może nawet i lepiej), ale to i tak jest dzień do nocy niż robić c360
ODPOWIEDZ