MF 70 z przyczepką plus osprzęt

Ogłoszenia sprzedaży
Qdłaty
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2020, 20:53

MF 70 z przyczepką plus osprzęt

Post autor: Qdłaty »

Czołem,
Niestety muszę się rozstać ze swoją MF'ką. Plan był taki żeby skompletować cały osprzęt i ją w pełni odrestaurować oraz użytkować na własny użytek. Niestety zmieniły się priorytety i podjąłem decyzję żeby się z nią rozstać.
MF'ka rocznik 74. W miarę kompletna. Oryginalny silnik wymaga gruntownego remontu, dlatego jest dorobiona flansza na silnik 4T (sprzedaję bez silnia 4 T a z oryginalnym 2T). Skrzynia biegów oraz wałek działa bez problemów. Do tego w komplecie sprzedaję trochę gratów:
- przyczepka - na szerokich kołach samochodowych (oryginalne są), dodatkowy zaczep kulowy żeby ja zaczepić za autem itp.
- kosiarka ŻTR - 61 - jedna kompletna plus drugi korpus bez kółek przednich, dodatkowe płozy, brak ostrzy
- pług do odśnieżania - praktycznie nówka sztuka, jak go kupiłem był jeszcze zabezpieczony papierem z olejem, jeden sezon delikatnego odśnieżania
- pług śnieżny wirnikowy - działa funkcjonuje i nie ma z nim problemu, sezon zaliczył pracy w mokrym śniegu
- kosiarka listwowa - zdekompletowana i w częściach powoli zabierałem się za kompletowanie
- zwolnice - obecnie założone plus zbijaki własnej roboty (nie udało mi sie kupić oryginałów)
- bliźniaki - obecnie założone, przystosowane do założenia na zwolnice i na standardowe felgi (inny rozstaw śrub)
- standardowe felgi - obecnie zdjęte i bez opon
- flansza do montażu silnika 4 T , wzmocniona - standardowy rozstaw śrub silnika
- trochę drobnych części, kosz szarpaka, płytki sprzęgła, cięgno załączania wałka, oryginalna torba na części, oryginalne oświetlenie przyczepki
- oryginalny silnik wraz z bakiem zdjęty.

Poniżej galeria ze zdjęciami sprzętu, zdjęcia i filmik z pracy. Dla zainteresowanych mogę zrobić dodatkowe zdjęcia.

https://photos.app.goo.gl/Dz17XiQa7cE654TN9

Cena która mnie interesuje to 3700 zł za wszystko. Lokalizacja Lidzbark Warmiński.
Dla zainteresowanych mogę do 200 km dowieść.
Na razie nie wystawiam na innych portalach itp. bo wolałbym żeby trafiło do kogoś kto się tym zaopiekuje z pasją ;)
Telefon do mnie to 725/058/297
Pozdrawiam Maciek
ODPOWIEDZ