Może ktoś uratuje??

Widziałeś jakąś starą nieużywaną maszynę lub traktor? Może jest na sprzedaż?? Pisz - może uda się ją uratować
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Może ktoś uratuje??

Post autor: Deleted_User »

Dziś w Chorzelach(północne Mazowsze)widziałem "Warmiankę" sprzedaną na złom, wygląda bardzo dobrze, nie zdziwiłoby mnie jeśli jest niemalże całkowicie sprawna.
W Przasnyszu w "Rol-Bracie"stoi wrak Ursusa c45, niestety dosyć mocno zniszczony, zwłaszcza silnik, natomiast skrzynia chodzi bardzo sprawnie, słabo znam ten model także dokładnie nie opisze jego stanu.
Niestety zdjęć nie mam i w najbliższym czasie nie będę miał z powodu braku aparatu.
Może ktoś by się zainteresował tymi maszynami???Ja niestety nie mam możliwości, ale serce się kraje jak patrze na te maszyny:(Tu ważny jest czas, zwłaszcza w przypadku "Warmianki", szybko będzie pocięta na części.
Awatar użytkownika
Ursus
Posty: 12218
Rejestracja: 16 cze 2006, 11:31
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: Ursus »

Szkoda, że nie masz zdjęć tych maszyn. Jakby udało Ci się zrobić je to wrzuć jak najprędzej. Dla mnie to za daleko, ale może ktoś inny pojedzie obejrzeć chociażby.
Zetor 25, Zetor 25A, Zetor 25K, Zetor 50 Super, Zetor 3011 Major, Ursus C-325, Ursus C-328, Ursus C-4011, Ursus C-308, Dzik 2, Dzik 21, Robi 151, żniwiarka, silniki stacjonarne, snopowiązałki, młocarnia i wiele innych...
Awatar użytkownika
Deleted_User
Posty: 2797
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: Deleted_User »

W listopadzie na pewno nie będę miał zdjęć, a później to tylko ursusa może dam radę, ale też nie jestem pewien, poza tym wtedy "warmianka" będzie już pocięta:(
Awatar użytkownika
ZIDAN
Posty: 229
Rejestracja: 21 wrz 2008, 20:08

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: ZIDAN »

ciągnik jest nadal stoi w krzakach ale niewiele już jest z niego
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: Przemas »

w wtorek bede jechal do wrszawy to zajade obejrzec tego ursusa moze go wezme czy jest z kabina? pozdrawiam
Przemas napisał/a:
w wtorek bede jechal do wrszawy to zajade obejrzec tego ursusa moze go wezme czy jest z kabina? pozdrawiam



ciagnik zostal sprzedany to jest juz nie aktualne dzis tam bylem poszedl za 5 tys



sprzedany 2 miesiace temu
Awatar użytkownika
Ursus c-325
Posty: 1693
Rejestracja: 10 wrz 2006, 12:17

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: Ursus c-325 »

Ładna cena.
Przemas
Posty: 94
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:29

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: Przemas »

maja jeszcz jakis traktora ale nie wiem jaki i nie stoi w pszasnyszu tylko na drugim placu firmy ( rol-brat) jak ktos jest za interesowany moge podac telfon do wlasciciela
Awatar użytkownika
drax
Posty: 440
Rejestracja: 21 paź 2009, 19:17

RE: Może ktoś uratuje??

Post autor: drax »

Poprosił bym o info doty kontaktu na maila lub gg. z góry thx
ODPOWIEDZ